Freibergs gūst vārtus un nopelna savu 20. punktu šosezon Čehijas līgā (VIDEO)

13/02/2019 21:48

Čehijas hokeja Ekstralīgā pie uzvaras šovakar tika Ralfa Freiberga un Edgara Kulda pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kas savā laukumā pārspēja Karlovivari “Energie” ar rezultātu 5:3.

Latviešu aizsargs Freibergs, kā ierasts, darbojās Zlīnas kluba pirmajā maiņā un otrā perioda 17. minūtē atzīmējās ar savu piekto vārtu guvumu šosezon (un 20. punktu kopumā), tobrīd panākot 3:1 mājinieku labā. Visā mačā Ralfam iespaidīgās 25:45 minūtes uz ledus (pārliecinoši ilgākais laiks komandā), divi metieni pa vārtiem un lielisks lietderības koeficients +4.

Savukārt ceturtajā maiņā spēlējušais uzbrucējs Kulda (šosezon deviņi vārti un desmit piespēles) 11:56 minūtēs nopelnīja pozitīvu lietderību +1.

Tikmēr zaudējumus Ekstralīgas mačos piedzīvoja gan Gunta Galviņa Tžinecas “Ocelari” (2:5 mājās pret Libereces “Bili Tygri”), gan arī Roberta Bukarta Prāgas “Sparta” (1:4 viesos pret Pardubices “Dynamo”), bet pie panākuma tika Oskara Cibuļska un Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” (3:1 viesos pret “Olomouc”).

Pieredzējušais Galviņš (šosezon 2+6) darbojās “Ocelari” trešajā aizsargu pārī un 18:20 minūtēs paguva izpildīt četrus metienus pa vārtiem, veikt vienu spēka paņēmienu un bloķēt vienu pretinieku metienu. Guntis spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Bukartam (5+16) bija uzticēta vieta “Sparta” pirmajā uzbrucēju virknējumā un latvietis nospēlētajās 15:49 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderību +1.

Visbeidzot otrās maiņas uzbrucējs Cibuļskis (2+7) “Mountfield” uzvaru kaldināja ar 18:15 minūtēs izpildītiem diviem metieniem pa vārtiem, kamēr trešās maiņas uzbrucējs Bičevskis (2+8) sev atvēlētajās 11:44 minūtēs atzīmējās ar vienu raidījumu pa sāncenšu cietoksni un deviņiem uzvarētiem iemetieniem (no 19).