Freibergs “play-off” Čehijā sāk ar vārtu guvumu un asumiem (VIDEO)

11/03/2019 22:47
Ralfs Freibergs, Sportazinas.com

Latviešu aizsargs Ralfs Freibergs pirmdien guva vārtus Čehijas čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā spēlē, bet viņa un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” komanda cieta zaudējumu.

“PSG Berani” “play-off” pirmās kārtas jeb astotdaļfināla pirmajā mačā viesos ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) atzina “Mlada Boleslav” pārākumu, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Freibergs vārtus guva 22 sekundes pirms mača beigām, kad panāca 1:3. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, tika pie četrām soda minūtēm un negatīva lietderības koeficienta -1, kamēr Kulda 13 minūtēs un 31 sekundē vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un tika pie neitrālas lietderības.

Jāatzīmē, ka Ralfs trešā perioda sestajā minūtē iesaistījās nelielos asumos pie pretinieku komandas vārtiem, taču līdz dūru izvicināšanai konflikts nenonāca.

Freibergs šosezon regulārajā turnīrā 49 cīņās guva četrus vārtus un veica 18 rezultatīvas piespēles, bet Kulda 49 mačos atzīmējās ar 11 vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat sēriju ar zaudējumu sāka uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta”, kas viesos ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās Vitkovices “Ridera'” vienībai.

Bukarts šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Bukarts šajā sezonā 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar septiņiem vārtiem un 19 rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt no ceturtdaļfinālā izslēgšanas turnīru sāks aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kā arī aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas”Mountfield”.

Čehijas čempionāta regulārajā turnīrā uzvarēja Libereces “Bili Tigry”, otrajā vietā bija Tršinecas “Ocelari”, bet trešo vietu ieņēma Plzeņas “Škoda”, šīm trim vienībām nodrošinot ceļazīmi uz Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas nākamās sezonas turnīru.

Ceturto vietu ieņēma Hradeckrālovas “Mountfield”. Tikmēr Zlīnas “PSG Berani” bija devītā, bet Prāgas “Sparta” noslēdza pirmo desmitnieku.