Ķēniņam un Smirnovam uzvaras Šveicē, Čehijā panākums Freibergam

29/11/2019 23:08

Latvijas izlases aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “Berani PSG” šovakar ar 3:1 savu skatītāju priekšā pārspēja Litvinovas “Verva” komandu. 28 gadus vecais latvietis laukumā pavadīja 21:24 minūtes, kuru laikā spēles protokolā atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā Freibergs 23 spēles ticis pie deviņiem rezultativitātes punktiem: diviem vārtu guvumiem pievienotas septiņas piespēles.

Savukārt latviešu aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Trīņecas “Ocelari” izbraukumā ar 1:3 atzina “Olomouc” komandas pārākumu. 33 gadus vecais Galviņš laukumā pavadīja 18:13 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Galviņš, kurš Trīņecā spēlē otro gadu, šosezon 23 spēles atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Vācijas DEL līgā zaudējumu piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā “Dusseldorf” komanda, kura savu skatītāju priekšā ar 1:4 atzina “Kolner” pārākumu. Bukarts darbojās komandas trešajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot mazliet vairāk nekā 13 minūtes, kuru laikā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās. Pa vārtiem jūrmalnieks raidija trīs metienus.

Šajā sezonā Bukarts 20 spēlēs atzīmējies ar septiņiem punktiem: pieciem gūtiem vārtiem un divām piespēlēm.

Panākumu Šveices nacionālajā hokeja līgā (NLA) izcīnīja Ronalda Ķēniņa “Laussane” komanda, kas mājās ar 4:3 uzveica Latvijas izlases vārtsarga Ivara Punnenova pārstāveto Langavas “Tigers”. Ķēniņš laukumā pavadīja 11:48 minūtes, izdarot vienu metienu pa vārtiem, kamēr Punnenovs spēli vēroja no rezervistu soliņa.

Ķēniņš šosezon NLA aizvadījis 22 spēles, izceļoties ar 11 punktiem: divi vārtu guvumi un deviņas piespēles.

Savukārt Denisa Smirnova un Sanda Šmona pārstāvētā Ženevas “Servette” izbraukumā ar 2:1 pārspēja Cīrihes “Lions”. 20 gadus vecais uzbrucējs Smirnovs laukumā pavadīja 12 minūtes un 14 sekundes, pa vārtiem izdarot divus metienus, kamēr viņa vienaudzis aizsargs Šmons uz ledus pabija tikai trīs minūtes un 16 sekundes.

Smirnovs šajā sezonā 23 spēlēs izcēlies ar desmit rezultativitātes punktiem: trīs gūtiem vārtiem un septiņām piespēlēm, kamēr Šmons “Servette” galvenās komandas rindās nospēlējis septiņas mačus, bet ar rezultativitāti neizceļoties.