Freibergs rezultatīvs mačā pret Bičevski, Gudļevskis ielaiž četras ripas

24/01/2020 22:15

Latviešu aizsargs Ralfs Freibergs piektdien guva vārtus Čehijas hokeja čempionāta spēlē, palīdzēdams Zlīnas “PSG Berani” komandai svinēt uzvaru.

Zlīnas hokejisti savā laukumā ar rezultātu 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) pārspēja uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvēto “Mlada Boleslav”.

Freibergs vārtus guva trešā perioda ceturtajā minūtē, kad pielaboja komandas biedra no zilās līnijas mesto ripu. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 19 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Bičevskis spēlēja 14 minūtes un piecas sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Vēl vienā latviešu komandu derbijā aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” viesos ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) uzveica Ostravas “Vitkovice Ridera” vienību, kuras sastāvā spēlēja uzbrucējs Roberts Bukarts, bet ārpus pieteikuma palika Frenks Razgals. Cibuļskis 19 minūtēs un 30 sekundēs tika pie neitrāla lietderības koeficienta, bet Bukarts 17 minūtēs un 41 sekundē četrreiz meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderību -1.

Tikmēr aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” viesos ar 2:5 (1:2, 1:1, 0:2) atzina Plzeņas “Škoda” pārākumu. Galviņš laukumā pavadīja 21 minūti un 54 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir “Ocelari”, kas ar 67 punktiem 38 spēlēs ir ceturtā.

Savukārt vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien palīdzēja Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” komandai izcīnīt uzvaru Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē.

Brēmerhāfenes hokejisti viesos ar 6:4 (2:1, 1:2, 3:1) pārspēja Šveningeres “Wild Wings” vienību.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 25 no 29 pretinieku mestajām ripām.

Viņš DEL čempionātā laukumā bijis 17 spēlēs, kurās svinējis 11 uzvaras, vidēji ielaidis 2,96 ripas un atvairījis 89,78% metienu. Tikai trijos no šiem 17 mačiem “Fischtown Pinguins” nav tikusi pie punktiem.

Turpretī zaudējumu cieta uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Diseldorfas EG komanda, kas viesos ar 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) atzina Augsburgas “Panther” pārākumu. Bukarts spēlēja 15 minūtes un 40 sekundes, dueli noslēgdams ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bukarts šosezon piedalījies 35 mačos, kuros guvis septiņus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.

Kopvērtējumā Gudļevska pārstāvētā komanda ar 66 punktiem 40 mačos ieņem piekto vietu, bet Bukarta vienība ar 59 punktiem 39 cīņās ir septītā.