Freibergs iemet Čehijā, rezultatīvs vakars arī brāļiem Bukartiem

03/11/2019 21:55
Ralfs Freibergs, sprotazinas.com

Čehijas hokeja ekstralīgas vienība Zlinas “PSG Berani” piedzīvoja 12. neveiksmi šosezon, zaudējot Plzeņas “Škoda” ar 1:2. Vienīgos vārtus komandas labā guva latviešu aizsargs Ralfs Freibergs.

Latvijas pārstāvis atklāja mača rezultātu pirmā perioda izskaņā, otro reizi sezonā pārspējot pretinieku vārtsargu. Turpinājums nebija veiksmīgs Zlinas vienībai, jo otrajā trešdaļā tā ielaida divus vārtus četru minūšu laikā un laukumu pameta bez punktiem.

Freibergs šajā mačā uz ledus pavadīja 25:15 minūtes, kas ir otrais lielākas spēles laiks komandā. Aizsargs izdarīja vienu metienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderību +1. Šosezon latviešu hokejists aizvadījis 17 spēles, kurās guvis divus vārtus un atdevis sešas piespēles. Ar astoņiem punktiem Freibergs ir komandas piektais rezultatīvākais hokejists.

“PSG Berani” ieņem 15. vietu 16 vienību konkurencē. Sezonas laikā komanda spējusi uzvarēt tikai piecus mačus no 17.

Rezultatīvs bija arī Ostravas “Vitkovice Ridera” uzbrucējs Roberts Bukarts, kurš guva vārtus un atdeva piespēli zaudējumā pret Jaromīra Jagra pārstāvēto Kladno “Rytiri”, mačam noslēdzoties papildlaikā ar 3:4. Vecākais no brāļiem Bukartiem viņam atvēlētajās 21:42 minūtēs trīs reizes patraucēja pretinieku vārtsargu.

13 spēlēs uzbrucējs guvis sešus vārtus un atdevis 11 piespēles, viņš ir “Vitkovice Ridera” pārliecinoši rezultatīvākais hokejists un labākais piespēlētājs, Bukarta lietderība ir +2. Komanda no Ostravas ieņem devīto vietu ar 23 punktiem 18 cīņās.

Neveiksmi piedzīvoja arī Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield”, kas zaudēja Pardubices “Dynamo” ar 2:5. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja 19:14 minūtes, atzīmējoties ar vienu piespēli un negatīvu lietderību -1. Cibuļskis divas reizes meta pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Aizsargam tā bija piektā piespēle 12 mačos, šajā sezonā viņš guvis vienus vārtus. Ar 26 punktiem 18 spēlēs “Mountfield” ieņem astoto vietu līgā.

Tikmēr Vācijā precīzs bija Rihards Bukarts, palīdzot Diseldorfas EG papildlaikā pieveikt Šveningenas “Wild Wings” ar 3:2. Uzbrucējs panāca 2:1 mača vidū, viņam tie bija ceturtie vārti. Bukarta kontā arī divas piespēles 16 mačos, viņa lietderības koeficients ir +1. Zīmīgi, ka latviešu hokejists atzīmējās pret komandu, kurā viņš spēlējis pagājušajā sezonā. “Wild Wings” rindās Bukarts izcēlās ar deviņiem vārtiem un 13 piespēlēm 42 spēlēs.

DEG ieņem trešo vietu līgā ar 31 punktu 17 mačos.