Freibergs un Balinskis rezultatīvi Čehijas čempionāta spēlēs

07/02/2021 21:57
Uvis Jānis Balinskis

Latvijas hokeja aizsargi Ralfs Freibergs un Uvis Jānis Balinskis svētdien atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm Čehijas čempionāta spēlēs, palīdzot savām komandām izcīnīt uzvaras. Freiberga pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži” savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) guva virsroku pār Zlīnas “PSG Berani”.

Latviešu aizsargs pret savu savulaik pārstāvēto komandu svētdien spēlēja 19 minūtes un 16 sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, tika pie divām soda minūtēm un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Balinska un Oskara Cibuļska pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā apspēlēja Karlovi Vari “Energie”. Balinskis uz ledus pavadīja 18 minūtes un 31 sekundi, divreiz metot pa vārtiem, bet Cibuļskis spēlēja 16 sekundes vairāk, izpildīja vienu raidījumu pa “cietoksni” un pielietoja trīs spēka paņēmienus. Abiem latviešiem lietderības koeficients bija neitrāls.

Uzvaru svētdien izcīnīja arī aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Ostravas “Vītkovice Ridera”, kas viesos ar 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) uzveica Brno “Kometa”. Galviņš svētdien spēlēja 19 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un neitrāla lietderības koeficienta.

Kā vienīgais no latviešiem zaudējumu cieta Māris Bičevskis, kura pārstāvētā “Mlada Boleslav” mājās ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) pagarinājumā atzina Liberecas “Bili Tygri” pārākumu. Bičevskis 16 minūtēs un 50 sekundēs, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja astoņos no 24 iemetieniem un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā ir “Ocelārži”, kas ar 88 punktiem 41 spēlē ir otrā. “Mlada Boleslav” ar 77 punktiem ieņem trešo vietu. “Verva” ar 52 punktiem ir desmitā, bet “Vītkovice Ridera” ar 50 punktiem atrodas 11.vietā. Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas.