“Freiburg” uzvarai pietiek ar vieniem vārtiem

05/06/2020 23:46

“Freiburg” piektdien savā laukumā pirmajā Vācijas bundeslīgas 30.kārtas spēlē savā laukumā apspēlēja Čempionu līgas pretendenti Menhengladbahas “Borussia”, iesaistoties cīņā par dalību nākamajā sezonā Eiropas līgā.

“Freiburg” savā laukumā ar 1:0 (0:0) apspēlēja Menhengladbahas “Borussia”.

Pirmo bīstamo momentu spēles devītajā minūtē izveidoja mājinieki, Žanam Lukam Valdšmitam bumbu no tuva attāluma raidot pāri vārtiem. Pēc septiņām minūtēm nesekmīgi savu iespēju centās realizēt viesu spēlētājs Alasans Plea.

27.minūtē bumba pabija mājinieku vārtos, taču alžīrietim Ramī Bonsebenī tika fiksēta aizmugure.

Vienīgie vārti krita otrā puslaika 13.minūtē, kad bumba pēc brīvsitiena nonāca pie Nilsa Petersena, kurš ar galvu to raidīja vārtu labajā apakšējā stūrī – 1:0.

Desmit minūtes vēlāk Plea apgrūtināja viesu cerības atspēlēties, nopelnot otro dzelteno kartīti šajā mačā un automātiski ieraugot savā priekšā arī sarkanās krāsas kartīti, kas nozīmēja viesu palikšanu laukumā desmit cilvēku sastāvā.

Atlikušajā laikā mājiniekiem bija vēl divas iespējas rezultāta starpību palielināt, likumsakarīgi svinot uzvaru ar 1:0.

Uzvara Freiburgas komandai ar 41 punktu un astoto vietu ļauj cerēt uz Eiropas līgas mačiem nākamajā sezonā. Sestā vieta un ceļazīme uz Eiropas kausiem ir tikai punkta attālumā.

Kopvērtējuma vadībā ar 67 punktiem 29 spēlēs ir Minhenes “Bayern” komanda, kurai ar 60 punktiem seko Dortmundes “Borussia”. Trešo vietu ar 58 punktiem ieņem “Leipzig”, kas par diviem punktiem apsteidz Menhengladbahas “Borussia”, kam ir par spēli vairāk. Tikpat punktu ir piektajā vietā