Freimaņa “Gaziantep” uzvar Turcijā; Ausējs rezultatīvs “Pieno zvaigzdes” zaudējumā

23/12/2017 19:32
Artūrs Ausējs, Sportazinas.com

Latvijas izlases basketbolists Rolands Freimanis sestdien guva sešus punktus, kamēr viņa pārstāvētā “Gaziantep” tika pie trešās uzvaras Turcijas čempionātā. Tikmēr Artūrs Ausējs izcēlās ar 13 punktiem savas komandas zaudējumā Lietuvas līgā.

“Gaziantep” savā laukumā ar 85:72 (25:15, 19:21, 27:11, 14:25) uzvarēja Stambulas BB.

Freimanis šajā mačā laukumā pavadītajās 17 minūtēs un 22 sekundēs grozā raidīja trīs no sešiem divpunktu metieniem, kā arī atzīmējās ar astoņām atlēkušajām bumbām, vienu bloķētu metienu un trim piezīmēm.

Uzvarētāju sastāvā 25 punktus iemeta Marks Stīvens Laionss. Tikmēr pretiniekiem 24 punktus guva Ēriks Bakners.

Turcijas čempionātā “Gaziantep” ar trim uzvarām 12 spēlēs ir 13.vietā starp 16 komandām, bet līdere ar desmit uzvarām 11 mačos ir Bursas “Tofas”.

Tikmēr Lietuvā Ausēja pārstāvētā Pasvāles “Pieno zvaigzdes” nenoturēja 22 punktu pārsvaru un spēles izskaņā ar 86:92 piekāpās Klaipēdas “Neptūnas” basketbolistiem.

Artūrs laukumā pavadīja teju 30 minūtes, kuru laikā guva 13 punktus (2/2 1pt; 1/3 2pt; 3/7 3pt.). Tāpat Ausējam viena atlēkusī bumba un četras personīgās piezīmes.

“Pieno zvaigzdes” pašlaik Lietuvas čempionātā ar sēšām uzvarām 16 spēlēs ieņem sesto vietu, kamēr līderpozīcijā ar 14 uzvarām tik pat spēlēs atrodas Kauņas “Žalgiris”.

Vēl Lietuvas līgā spēli šodien aizvadīja Žanis Peiners, kura pārstāvētā Panevēžas “Lietkabelis” ar 69:75 piekāpās Viļņas “Lietuvos rytas” vienībai.

Peiners uz laukuma atradās 24 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā guva deviņus punktus (4/4 1pt; 1/4 2pt; 1/2 3pt.). Vēl Peineram divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas pārtvertas bumbas, bloķēts metiens, četras kļūdas, kā arī viena personīgā piezīme.

“Lietkabelis” LKL tabulā ar desmit uzvarām 16 spēlēs ieņem ceturto vietu.