Freimanis aizvada sezonas rezultatīvāko maču un kaldina “Ifaistos” uzvaru Grieķijas līgā

29/12/2018 18:05

Sezonas rezultatīvāko maču šodien aizvadīja latviešu uzbrucējs Rolands Freimanis, kurš guva 20 punktus un palīdzēja Lemnosas “Ifaistos” svinēt sesto panākumu 11 spēlēs.

“Ifaistos” izbraukumā ar rezultātu 85:82 (19:11, 20:19, 20:19, 26:33) pārspēja Krētas “Kings” vienību.

Freimanis laukumā devās viesu pamatpieciniekā un nospēlētajās 32:39 minūtēs kļuva par rezultatīvāko “Ifaistos” kluba spēlētāju. Rolands grozā raidīja piecus no deviņiem divpunktu metieniem, divus no četriem tālmetieniem, kā arī visus četrus “sodiņus”. 30 gadus vecā uzbrucēja rēķinā arī piecas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viens bloķēts metiens, trīs kļūdas, viena piezīme un pieci izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Freimaņa iepriekšējais labākais sasniegums šosezon Grieķijas līgā bija gūtie 19 punkti 13. oktobrī savā laukumā pret “Panionios” (86:64).

Šosezon kopumā Rolands “Ifaistos” sastāvā izcēlies ar 23,2 minūtēs gūtiem 9,5 punktiem un izcīnītām 4,2 bumbām zem groziem. Lemnosas pilsētas klubs ar sešām uzvarām un pieciem zaudējumiem Grieķijas čempionāta kopvērtējumā pakāpusies uz sesto pozīciju 14 komandu konkurencē. Līdere ar deviņiem panākumiem desmit mačos ir Jāņa Strēlnieka un Jāņa Timmas pārstāvētā Pirejas “Olympiacos”.