Freimanis noslēdz sezonu Grieķijā

25/05/2019 21:55

Latviešu basketbolista Rolanda Freimaņa pārstāvētā Lemnosas “Ifaistos” komanda sestdien noslēdza sezonu Grieķijas čempionātā.

Izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla izšķirošajā – trešajā – mačā “Ifaistos” izbraukumā ar rezultātu 64:74 (16:17, 15:14, 18:16, 15:27) piekāpās “Peristeri” basketbolistiem, sērijā līdz divām uzvarām ciešot neveiksmi ar 1-2.

Freimanis šajā spēlē laukumā pavadīja 36 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus, jo viņš realizēja vienu no četriem trejačiem un vienu no diviem “sodiņiem”. Tiesa, viņš garām grozam raidīja visus trīs divpunktu metienus.

Vēl Latvijas basketbolista kontā sešas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, trīs kļūdas, viena pārtverta bumba, četras piezīmes un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Regulārajā sezonā “Peristeri” bija otrajā vietā, bet “Ifaistos” – septītajā.

Iepriekš jau vēstīts, ka savainojuma dēļ šosezon vairs nespēlēs Jānis Strēlnieks, bet viņa pārstāvētajai Pirejas “Olympaikos” pēc punktu atņemšanas Grieķijas čempionātā izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā bija jātiekas ar savu niknāko sāncensi Atēnu “Panathinaikos Opap”.

Tomēr šie klubi sezonas laikā aizvada karstasinīgus strīdus, un “Olympiakos” atteicās spēlēt pret šo komandu un tā boikotēja divas spēles. Ņemot vērā nolikumu, tā tiks izslēgta no Grieķijas augstākās līgas. Tiesa, Pirejas vienība paudusi apņēmību spēlēt Adrijas līgā.