Freimanis rezultatīvs uzvarā Grieķijas čempionāta mačā; Šķēlem 13 punkti Francijā

26/01/2019 22:19

Grieķijas augstākajā basketbola līgā pie astotās uzvaras aizvadītajās 15 spēlēs šovakar tika latviešu uzbrucēja Rolanda Freimaņa pārstāvētā Lemnosas “Ifaistos”, kas izbraukumā ar rezultātu 93:76 (34:21, 18:20, 18:18, 23:17) pārspēja “Panionios” vienību.

30 gadus vecais Freimanis laukumā devās “Ifaistos” komandas starta pieciniekā un nospēlētajās 21:44 minūtēs palīdzēja ar gūtiem desmit punktiem (1p. 0/1, 2p. 5/5, 3p. 0/1), vienu atlēkušo bumbu, vienu rezultatīvu piespēli un vienu izprovocētu noteikumu pārkāpumu.

Rolanda rēķinā gan arī piecas kļūdas, divas piezīmes, kā arī +/- rādītājs +3, kas bija otrs sliktākais “Ifaistos” vienībā.

Pieredzējušais Freimanis šosezon Grieķijas čempionātā piedalījies 15 mačos, vidēji 23:35 minūtēs izceļoties ar 9,9 punktiem, 3,8 bumbām zem groziem un 1,1 rezultatīvu piespēli.

“Ifaistos” ar astoņām uzvarām un septiņiem zaudējumiem turnīra kopvērtējumā ieņem sesto pozīciju 14 komandu konkurencē, kamēr otrajā vietā ar 13 panākumiem 14 mačos atrodas Jāņa Timmas un Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pirejas “Olympiacos”.

Tikmēr Aigars Šķēle sestdien guva 13 punktus Francijas augstākās līgas mačā, taču viņa pārstāvētā Antibas “Sharks” izbraukumā ar rezultātu 63:86 (13:30, 13:16, 17:19, 20:31) atzina Limožas “Cercle Saint-Pierre” pārākumu.

Šķēle laukumā pavadīja 26 minūtes, realizējot četrus no pieciem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un divus “sodiņus”. Latvijas izlases aizsarga rēķinā arī viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, divas kļūdas, divas piezīmes, kā arī viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Antibas komanda ar trim uzvarām 18 spēlēs ieņem pēdējo vietu 18 vienību konkurencē, no tuvākajiem konkurentiem atpaliekot par divu panākumu tiesu.