Freimanis spēlēs pirmās līgas debitantē

Gints Freimanis, sportazinas.com
Gints Freimanis | Foto: lff.lv

Pieredzējušais aizsargs karjeru turpinās Latvijas futbola pirmās līgas komandā Saldus SS/”Leevon”, kas šajā sezonā debitēs valsts pēc spēka otrajā līgā, informē vienība.

Pērnā gada sezonu Freimanis aizvadīja virslīga klubā Jūrmalas “Spartaks”, kura rindās sezonu noslēdza piektajā vietā deviņu komandu konkurencē. Pirms tam karjeras laikā Freimanis pārstāvējis tādus klubus kā “Ventspils”, Rēzeknes “Dižvanagi”, “Jūrmala”, “Rīga”, “Jelgava”, kā arī vācu Greifsvaldes Pommern un īru “St.Patrick’s Athletic”.

Ar Jelgavas komandu Freimanis četras reizes triumfēja Latvijas kausa izcīņā.

Latvijas augstākajā līgā Freimaņa kontā ir vairāk kā 200 spēles. Pirms četriem gadiem viņš tika atzīts par virslīgas labāko aizsargu. Papildus klubu karjerai Freimanis ir aizvadījis arī 13 spēles Latvijas Nacionālās izlases sastāvā un guvis vienus vārtus.

Šī gada Latvijas futbola pirmās līgas sākums bija paredzēts aprīļa sākumā, taču Covid-19 vīrusa izplatības pašmāju futbola sezona ir pārcelta uz vēl nenoteiktu laiku.

LFF-B licences gaidāmajai sezonai piešķirtas šādām vienībām: “Auda”, Rēzeknes FA/BJSS, “Lokomotiv Daugavpils”, “Smiltene”/BJSS, “Dinamo Rīga”, JDFS “Alberts”, Grobiņas SC, “Super Nova”, Saldus SS/”Leevon”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par