Freimanis Turcijas čempionāta spēlē gūst 27 punktus

06/05/2017 16:55
rolands-freimanis-sportazinas

Latviešu basketbolists Rolands Freimanis sestdien Turcijas čempionāta mačā guva 27 punktus, bet viņa pārstāvētā Ušakas “Muratbey” komanda cieta zaudējumu, kamēr Dairis Bertāns iemeta 16 punktus un kaldināja Stambulas “Dariššafaka Doguš” panākumu.

“Muratbey” viesos ar 91:111 (33:26, 14:26, 25:29, 19:30) piekāpās “Gaziantep” vienībai.

Latviešu basketbolists šajā spēlē 30 minūtēs un 53 sekundēs realizēja desmit no 18 divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un visus četrus soda metienus.

Tāpat viņam sešas atlēkušās bumbas, viena pārtverta piespēle un piecas kļūdas.

Freimanis ar 27 punktiem bija rezultatīvākais savā komandā, bet “Gaziantep” rindās ar 32 punktiem izcēlās kanādietis Endijs Rautiņš, kura senči nāk no Latvijas un Lietuvas.

Tiesa, 27 punkti nav Freimaņa rezultativitātes rekords Turcijas čempionātā, jo pirms pusotra mēneša viņš guva 32 punktus.

Tikmēr “Dariššafaka Doguš” viesos ar 107:93 (33:25, 21:29, 24:21, 29:18) pārspēja Stambulas BB basketbolistus.

Bertāns šajā spēlē laukumā bija 23 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā iemeta vienu no trim divpunktu metieniem, četrus no pieciem tālmetieniem un divus no četriem soda metieniem.

Viņam arī četras atlēkušās bumbas, sešas rezultatīvas piespēles, četras pārtvertas bumbas un trīs piezīmes.

Turcijas čempionātā vadībā ar 25 uzvarām 27 spēlēs ir Stambulas “Fenerbahce”, “Dariššafaka Doguš” ar 21 panākumu ir ceturtā, arī nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs, bet “Muratbey”, kas jau ir zaudējusi izredzes tikt izslēgšanas turnīrā, ar astoņām uzvarām atrodas 14.vietā 16 komandu konkurencē.

“Dariššafaka Doguš” līdz regulārā čempionāta beigām palikušas divas spēles, bet Freimanim un “Muratbey” sezona noslēgsies nākamajā mačā.