Futbola klubs “Roma” atklāj aizvadītā pārskata perioda parāda apmērus

"Roma" futbolisti | Foto: The Sun

Itālijas futbola čempionāta komandas “Roma” parāds sastāda aptuveni 278,5 miljonus eiro, teikts finanšu ziņojumā, kas publicēts Itālijas galvaspilsētas futbola kluba oficiālajā tīmekļa vietnē.

Finanšu ziņojumā, kas atspoguļo komandas darbības laiku no 2019. gada 30. jūnija līdz 2020. gada 31. Martam, norādīts, ka komandas neto parāds palielinājies par 60 miljoniem eiro, salīdzinot ar iepriekšējo pārskata periodu, kas beidzās 2019. gada 30. jūnijā.

Šajā sezonā, kas martā tika pārtraukta koronavīrusa dēļ, ar 45 punktiem 26 mačos “Roma” ieņem piekto vietu Itālijas čempionāta tabulā. No līderpozīcijā esošā Turīnas “Juventus” Romas klubs atpaliek par 18 punktiem.

Itālijā vairāk nekā 31 000 cilvēku ir miruši koronavīrusa dēļ, šajā rādītājā valstij ieņemot piekto vietu aiz ASV un Lielbritānijas, tāpēc visu organizēto sporta veidu darbība ir apturēta kopš 9.marta.

Jau ziņots, ka Itālijas valdība apstiprināja, ka sākot ar 11.maiju  ļauts aizvadīt treniņus ne vien individuālajos sporta veidos, bet arī sporta spēlēs. Šie noteikumi gan paredz, ka arī sporta spēļu pārstāvji grupās nevarēs trenēties līdz pat 18.maijam.

Tikmēr 13.maijā notikušajā tiešsaistes sanāksmē visi A sērijas klubi pieņēma 13.jūniju nosaukt par sezonas atsākšanas datumu. Šo lēmumu atbalstīja arī A sērijas vadība, bet gala lēmums ir valdības rokās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par