Futbola virslīgas komanda “Ventspils” atrod jaunu galveno treneri

Igors Kļosovs, sportazinas.com
Igors Kļosovs | Foto: FK Ventspils

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas komanda “Ventspils” sezonu turpinās pašmāju speciālista Igora Kļosova vadībā, kurš oficiāli apstiprināts par kluba galveno treneri. Viņš kļuvis par 11 galveno treneri kluba vēsturē.

Jau ziņots, ka iepriekš klubu pameta Melnkalnes treneris Dejans Vukičevičs, taču šobrīd viņa vietā stājies Kļosovs.

“Mēs apsveicam Igoru ar to, ka tagad viņš kļuvis par “Ventspils” treneri,” kluba mājaslapā citēts kluba sporta direktors Andrejs Butriks. “Stādīt priekšā Igoru Latvijas futbola līdzjutējiem nav nepieciešamības – viņš ir pieredzējis speciālists, kurš daudzus gadus strādājis augstā līmenī.”

“Saprotam, ka Kļosovs pārņēmis mūsu klubu ne tajā vienkāršākajā periodā, bet esam pārliecināti, ka šis bija loģisks solis. Viņš jau otro gadu strādā komandas treneru korpusā un pazīst futbolistus, kā arī zina mūsu prasības, kam ir liela nozīme,” izteicies Butriks.

“Ventspils” šobrīd nav spējusi uzvarēt četrus mačus pēc kārtas, bet turnīra kopvērtējumā Latvijas vicečempione ieņem vien sesto vietu ar 13 punktiem 11 spēlēs.

Kļosovs iepriekš vadīja “Jūrmalas” komandu, kā arī strādāja par tagadējā “Liepājas” trenera Aleksandra Starkova palīgu Latvijas izlasē, “Skonto”, Maskavas “Spartak” un “Baku” komandās. Tāpat viņš vadījis Moldovas vienību “Dacia”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par