G Līga: Kurucam daudzpusīgs sniegums, Pasečņiks ceturtais rezultatīvākais komandā

07/12/2019 09:22

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) fārmklubu līgā spēles aizvada latviešu basketbolisti Rodions Kurucs un Anžejs Pasečņiks.

Kuruca pārstāvētā Longailendas “Nets” ar 109:119 G Līgas ietvaros piekāpās Santakruzas “Warriors”.

Kurucs spēlēja 30 minūtes, kuru laikā latvietis guva astoņus punktus, realizējot trīs no astoņiem metieniem no spēles un vienu no trijiem soda metieniem. Latvietis iekrāja arī piecas atlēkušās bumbas, sešas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un vienreiz uzlika bloku.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Džeremijs Pago, bet Kuruca komandas biedrs Timotē Luvavu-Kabarots guva 26 punktus.

Tikmēr Pasečņika pārstāvētā “Capital City Go-Go” ar 109:110 zaudēja Delevoras “Blue Coats” vienībai.

Pasečņiks 24 minūtēs guva desmit punktus, realizējot trīs no pieciem metieniem no spēles, kā arī iemetot abus soda metienus. Anžejs iekrāja arī trīs atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un izpildīja vienu bloku.

Pasečņiks ar desmit punktiem bija ceturtais rezultatīvākais spēlētājs “Go-Go” rindās, bet vislabāk ar punktu gūšanu veicās Džerinam Grantam, kuram 25 punkti. Tikmēr “Blue Coats” sastāvā 31 punkts Mariala Šajoka rēķinā.