Gada balva basketbolā: Pirmie trīs laureāti 3×3 zelta izlases pārstāvji

30/11/2021 14:08
LBS

Latvijas Basketbola savienība (LBS) kopš 2012. gada tradicionāli piešķir basketbola gada balvas vismaz 10 nominācijās, lai godinātu personības, kuras konkrētajā sezonā sasniegušas izcilus rezultātus, devušas būtisku ieguldījumu Latvijas basketbola attīstībā un veicinājušas Latvijas starptautisko atpazīstamību.

Balvas tradicionāli pasniegtas īpašā sarīkojumā, ko šogad LBS nevar sarīkot epidemioloģiskās situācijas dēļ. LBS tādējādi laureātus izziņos pakāpeniski, pirmās trīs balvas pasniedzot vakardienas spēlē “Arēnā Rīga”, kurā tikās Latvija un Slovākija. Tās kā pirmie ieguva Latvijas 3×3 basketbola izlases spēlētāji, kuri šogad atnesa Latvijai zelta medaļu Tokijas olimpiskajās spēlēs, kā arī viņu treneris Raimonds Feldmanis. Gada 3×3 basketbolista balvu saņēmuši uzreiz četri sportisti.

Gada 3×3 basketbolists – Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis.

Gada treneris – Raimonds Feldmanis

Gada piemērs – Edgars Krūmiņš

“3×3 basketbola laukumā nav iespējas kaut uz mirkli “paslēpties” aiz partnera pleca,” LBS citē organizācijas prezidentu Raimondu Vējoni. “Trāpīts izšķirošais metiens un olimpiskā turnīra rezultatīvākā spēlētāja gods. Prasmīgi diktēts spēles ritms un spēļu izšķirošos brīžos apspēlēti pretinieki. Kvalitatīvi veikts basketbola melnais darbs un gadu garumā veidota komandas ķīmija. emocionālas uzrunas un svarīgi punkti pretiniekiem visnegaidītākajā veidā – olimpiskā zelta recepte ir unikāla un tajā nav aizstājamu detaļu. Viņi visi ir īpaši, un visi pelnījuši šo balvu!”

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…