Gada beigās “Kunlun Red Star” sastāvā būs vērienīgas izmaiņas

13/09/2021 17:33

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Pekinas “Kunlun Red Star” ar pašlaik savākto sastāvu spēlēs tikai līdz gada beigām, atklājis līgas prezidents Aleksejs Morozovs.

Šosezon Ķīnas komandas sastāvs tika vākts, domājot par Ķīnas izlases debiju ziemas olimpisko spēļu hokeja turnīrā. “Kunlun Red Star” ir sapulcēti gandrīz visi hokejisti ar Ķīnas pasi vai tie, kuriem tuvākajā laikā būs iespēja pārstāvēt lielvalsts hokeja izlasi.

“Jā, “Kunlun Red Star” sastāvs tiks mainīts, jo komandas lielākā daļa dosies uz izlases nometni. Mēs zinām, ka viņi uz Pekinu dosies ātrāk. Klubam būs laiks līdz decembra beigām, lai pieteiktu jaunus hokejistus. Atnāks citi spēlētāji un viņiem būs nepieciešams laiks, lai saspēlētos. Es domāju, ka viņi atradīs labus spēlētājus,” teica Morozovs.

Olimpisko spēļu hokeja turnīrs norisināsies no 4. līdz 20. februārim, Ķīna spēlēs vienā grupā ar ASV, Kanāda un Vāciju. KHL paredzēts pārtraukums no 22. janvāra līdz 22. februārim, kad čempionāts tiks atsākts.

Rīgas “Dinamo” sezonas vienīgo uzvaru izcīnīja tieši pret “Kunlun Red Star”, izbraukumā pieveicot šo komandu ar 6:5. Ķīnas klubam piecās spēlēs ir divi panākumi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…