Gada gaidītākais UFC duelis: Vai Porjē apklusinās Habibu?

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Mania

Šovakar ap 23.00 pēc Latvijas laika Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī norisināsies “Ultimate Fightning Championship” (UFC) 242 gada gaidītākā cīņa. Oktagonā dosies krievu cīkstonis un amerikānis , kuri cīnīsies par čempiona godu vieglā svara ieskaitē. Tiešraide būs pieejama UFC.TV portālā.

Habibs ir šis svara kategorijas čempions, kamēr Porjē ir pagaidu čempiona tituls.

[post_bet]

30 gadus vecajam amerikānim iekļaušanās 70,3 kg vieglā svara kategorijā nesagādāja problēmas. Savukārt 30 gadus vecajam Nurmagomedovam bija pilnībā jāizģērbjas un jāslēpjas aiz dvieļa, lai iekļautos noteiktajā svarā.

 

Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Habiba UFC karjera ir perfekta – 27 cīņās tikpat uzvaras, kamēr Porjē 25 uzvarām pievienojis piecus zaudējumus.

Diskvalifikācijas laikā par pagaidu čempionu tika kronēts Porjē, kurs pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan cīkstonis kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

“Porjē ir ļoti stiprs pretinieks,” trešdien sacīja Habibs. “Nevēlos viņu novērtēt par zemu. Viņš ir pieredzējis cīkstonis, bet man ir plāns, kuru dodoties oktagonā vēlos izpildīt. Mans plāns ir viņu nogurdināt un likt viņam padoties.”

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par