Gada nokauts? UFC cīkstonis “izslēdz” pretinieku ar sitienu galvā apgrieziena lēcienā

Hoakins Baklijs
Hoakins Baklijs | Foto: UFC

Šonakt “Ultimate Fighting Championship” (UFC) rīkotajā pasākumā “UFC Fight Island 5” amerikāņu cīkstonis ar iespaidīgu sitienu ar kāju nokautēja savu tautieti , atnesot viņam pirmo šāda veida zaudējumu profesionālajā karjerā.

Abi cīkstoņi metās cīņā jau no pirmajām sekundēm, pirmajam cīņas raundas izvēršoties pilnīgi līdzvērtīgam kā snieguma, tā arī statistikas ziņā.

Pēc pārtraukuma cīkstoņi sāka kustēties vēl aktīvāk, apmainoties ar pāris labiem sitieniem. Taču pēkšņi trešajā minūtē cīņa beidzās visnežēlīgākajā veidā – Kasanganai satvēra pretinieka kāju, bet Baklijs, izmantojot inerci, veica akrobātisku triku, ar brīvo kāju izpildot sitienu apgriezienā, kas trāpīja tieši Kasanganai galvā.

Baklijs kļuva vien par ceturto cīkstoni “UFC” vēsturē, kuram izdevies panākt nokautu ar sitienu galvā apgrieziena lēcienā.

Viņa sitiens ir viens no galvenajiem “Gada nokauta” pretendentiem, savukārt “UFC” sociālās vietnes “Instagram” konts jau paspējis nodēvēt Baklija sitienu par iespaidīgāko nokautu “promotion” cīņu vēsturē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par