Gaidāmas vērienīgas ekstrēmo sporta veidu sacensības Rīgā jau šajā nedēļas nogalē

02/08/2018 12:39
string(45) "https://img.youtube.com/vi//maxresdefault.jpg"

Šajā nedēļas nogalē Rīgā norisināsies ekstrēmo sporta veidu festivāls „Simple Summer Session 2018”

4. un 5. augustā Rīgā, pavisam nesen atklātajā Centra sporta kvartālā ciemosies viens no prestižākajiem ekstrēmo sporta veidu festivāliem “Simple Session”. Jaunuzceltais betona skeitparks starp Barona un A. Čaka ielu atzīts par piemērotu augsta līmeņa starptautisku sacensību aizvadīšanai un jau šovasar tur savas prasmes demonstrēs pasaulē labākie BMX frīstaila un skeitborda sportisti.

“Simple Session” ir ekstrēmo sporta veidu festivāls, kas ziemas mēnešos tiek aizvadīts Igaunijā, Tallinā. Savu 18 gadu pastāvēšanas ietvaros šis pasākums mūsu kaimiņvalstī ir kļuvis par vienu no gada svarīgākajiem notikumiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem no visas pasaules. Pasākums pulcē vadošos BMX frīstaila un skeitborda sportistus no visas pasaules, kā arī sniedz iespēju Baltijas uzlecošajiem talantiem pierādīt sevi starptautisku sacensību vidē.

Jau šobrīd Rīgā ierodas ekstrēmo sporta veidu zvaigznes no tuvākām un tālākām valstīm – ieradies pērnā gada X-Games “real street” disciplīnas čempions un BMX freestyle dzīva leģenda Neitans Viljmss (Nathan Williams). Sacensībās piedalīsies arī Fēļikss Prangenbergs (Felix Prangenberg) un Bruno Hofmans (Bruno Hoffmann) no Vācijas, Rīds Starks (Reed Stark) no ASV, Mati Lasgoitijs (Mati Lasgoity) no Argentīnas – šie ir vieni no šī brīža labākajiem BMX frīstaila “street” disciplīnas sportistiem visā pasaulē.

Latviju BMX frīstaila sacensībās pārstāvēs jaunais talants Mareks Kuhaļskis no Rīgas, kā arī pieredzējušie sportisti Kristaps Reimanis no Tukuma, Ernests Šulcs no Ventspils un Krists Kaņuks no Kuldīgas. Skeitborda sacensībās zem Latvijas karoga startēs Eduards Nehajenko, Kaspars Polis, Uģis Ķepulis, Kristofers Ozols, Niklāvs Vētra, Rudolfs Rorbahs un Artūrs Bogdanovičs.

Sacensību starts paredzēts sestdien, 4. augustā plkst. 12:00. Svētdien, 5. augustā paredzētas spraigas finālsacensības ar pašiem labākajiem. Sekot līdzi notiekošajam būs iespējams www.session.ee interneta vietnē, kur arī šogad būs skatāma tiešraide visas dienas garumā.

Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča par „Simple Summer Session 2018”: „Aizvadītā gada sacensības apliecināja, ka šis ir pilsētai nozīmīgs pasākums – tas pulcēja vadošos ekstrēmo sporta veidu piekritējus un apmeklētājus ne tikai no tuvējām kaimiņvalstīm, bet no visas pasaules. Simple Session ir labs piemērs, kas apliecina mūsu – divu Baltijas valstu – spēju sadarboties un rīkot vienu no pasaulē grandiozākajiem ekstrēmo sporta veidu pasākumiem. Īpaši šogad – kad kopīgi tiek svinēta valstu simtgade.”

“Simple Summer Session” sacensības ir daļa no „Estonia 100” svinību oficiālās programmas. Par godu Igaunijas simtgadei šogad visapkārt pasaulei tiks aizvadīti 140 dažāda mēroga pasākumi visdažādākajās nozarēs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Pēteris Pinnis
10/08/2022 10:07

Jaunais talants Pinnis par laiku Spanuļa komandā, debiju “VEF Rīga” un neveiksmīgo U18 B divīzijas EČ

Latvijas basketbola jaunais talants Pēteris Pinnis, kurš pilngadību sasniegs tikai 17. augustā, taču jau izstiepies līdz 213 centimentriem, savas karjeras laikā paspējis pieredzēt jau daudz. Sarunā ar “Sportazinas.com” basketbolists pastāstīja…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām