Galinari: Nākamajā starpsezonā neskriešu pēc naudas, bet gan pēc titula

Danilo Galinari, sportazinas.com
Danilo Galinari | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Oklahomasitijas “Thunder” itāļu uzbrucējs Danilo Gallinari izteicies, ka nākamajā starpsezonā viņš vēlēsies parakstīt līgumu ar klubu, kas spēs cīnīties par titulu, nevis ar tādu, kas piedāvās lielāku algu.

Nākamajā starpsezonā Galinari noslēgsies līgums un viņš kļūs par brīvo aģentu. Basketbolists apliecinājis, ka viņam neinteresēs milzīgs atalgojums. “Nākamajā vasarā, kad būšu brīvais aģents, došu priekšroku komandām, kuras varēs cīnīties par titulu,” izteicās itālis. “Neskriešu pēc naudas, bet gan pēc uzvaras NBA. Šī līga man ir iemācījusi uz laukuma būt savtīgam, bet es šo “prasmi” vēl neesmu izkopis.”

Galinari šajā vasarā tika aizmainīts uz “Thunder” komandu. Viņš bija iesaistīts iespaidīgajā Pola Džordža maiņā, kad Losandželosas “Clippers” bez viņa uz “Thunder” nosūtīja arī virkni drafta izvēļu un saspēles vadītāju Šeju Džildžeusu-Aleksandru.

Galinari “Clippers” pārstāvēja kopš 2017. gada, bet aizvadītajā sezonā bija viens no vadošajiem kluba spēlētājiem. Ņemot vērā, ka uzbrucējam ir 30 gadi, maz ticams, ka kāda komanda būtu gatava viņam piedāvāt milzīgu līgumu nākamajā vasarā.

Itālis NBA spēlējis kopumā desmit sezonas. Viņš pārstāvējis tādas vienības kā Ņujorkas “Knicks”, Denveras “Nuggets” un “Clippers”. Denverā viņš aizvadījis lielāko daļu savas NBA, jo šajā komandā nospēlējis sešas sezonas.

Kopumā NBA itāļu uzbrucējs nospēlējis 549 spēles, no kurām 479 gājis pamatsastāvā. Galinari šajās spēlēs vidēji guvis 15,9 punktus un sakrājis 4,9 atlēkušās bumbas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par