Galviņa klubs noslēdz cīņu par titulu Čehijā

16/03/2021 22:48
Guntis Galviņš

Latvijas aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Ostravas “Vītkovice Ridera” otrdien Čehijas hokeja čempionāta izslēgšanas spēļu turnīra pirmās kārtas pēdējā mačā zaudēja un izstājās no cīņas par čempiona titulu.

Galviņa pārstāvētā Ostravas “Vītkovice Ridera” savā laukumā ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) piekāpās Brno “Kometa”. Sērijā ar 3-2 uzvarēja “Kometa”. Galviņš spēlēja 20 minūtes un 30 sekundes, divreiz metot pa vārtiem.

Jau ziņots, ka sestdien sezonu beidza aizsargu Oskara Cibuļska un Uvja Balinska pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas astotdaļfināla sērijā ar 0-3 piekāpās Hradeckrālovas “Mountfield”.

Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas, no kurām četras pirmās nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, nākamās astoņas sacentās astotdaļfinālā, bet divas pēdējās “play-off” neiekļuva.