Galviņa pārstāvētajai komandai graujošs zaudējums Čehijā

26/10/2019 20:57

Dienas vienīgajā mačā Čehijas hokeja čempionātā aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” cieta pamatīgu sakāvi pret Plzeņas “Škoda” ar 1:6.

Par spēles galveno varoni kļuva 30 gadus vecais “Škoda” uzbrucējs Jans Eberle, kurš atzīmējās ar trīs vārtu guvumiem. Savukārt trīs piespēles izdarīja viņa maiņas biedrs, uzbrucējs Petrs Kodīteks.

Guntis Galviņš šajā spēlē laukumā pavadīja 15:36 minūtes, kuru laikā ar rezultativitāti neizcēlās. 33 gadus vecais aizsargs spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -1. Šosezon Latvijas izlases spēlētājs aizvadījis 14 mačus, kuros izdarījis divas piespēles. Viņa sezonas lietderība ir +3.

“Ocelari” tā bija otrā neveiksme pēc kārtas. Ar 25 punktiem 15 spēlēs Galviņa pārstāvētā vienība ieņem trešo vietu 14 komandu konkurencē.

Jau ziņots, ka šodien cits latviešu hokejists, uzbrucējs Māris Bičevskis panācis vienošanos ar Čehijas klubu – “Mlada Boleslav”. “Māris ir centrs, kurš prot spēlēt aizsardzība. Mums ilgu laiku bija problēmas šajā pozīcijā,” citēts kluba sporta direktors Vadims Vrbata. “Mārim ir labs slidojums, viņš prot spēlēt mazākumā. Viņam ir pieredze gan Kontinentālajā hokeja līgā, gan pasaules čempionātos,” atklāja funkcionārs.

Savukārt Somijas čempionātā Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Mikeli “Jukurit” ar 1:4 zaudēja Kovolas “KooKoo”. Uzbrucējs 13:09 minūšu laikā atzīmējās ar vienu metienu. Vēl četras minūtes latvietis pavadīja uz noraidīto soliņa. Šosezon Dzierkals vēl nav guvis vārtus. Viņa kontā četras piespēles 11 mačos un negatīva lietderība -2.

“Jukurit” tā bija trešā neveiksme pēc kārtas. 16 spēlēs komanda izcīnījusi vien piecas uzvaras un ar 19 punktiem ieņem 12. vietu 15 vienību konkurencē.