Galviņa pārstāvētā “Ocelari” iekļūst Čehijas līgas “play-off” turnīra pusfinālā

25/03/2019 21:11

Latviešu aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Triņecas “Ocelari” komanda pirmdien sasniedza Čehijas augstākās hokeja līgas izslēgšanas turnīra pusfināla.

Ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē “Ocelari” izbraukumā ar 5:2 (3:1, 0:1, 2:0) pieveica Vitkovices “Ridera”, sērijā līdz četrām uzvarām gūstot virsroku ar 4-0.

Galviņš šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu raidījumu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Latvietis šosezon regulārajā čempionātā 47 spēlēs guva trīs vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas turnīrā viņš četrās spēlēs ir bez punktiem.

Pusfinālā “Ocelari” tiksies ar Brno “Kometa” hokejistiem, kuri ceturtdaļfinālā ar 4-0 pārspēja aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvēto Hradeckrālovas”Mountfield”.

Tikmēr izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā zaudējumus piedzīvoja latviešu aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kā arī uzbrucēja Roberts Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta”.

Čehijas čempionāta regulārajā turnīrā uzvarēja Libereces “Bily Tigry”, otrajā vietā bija Triņecas “Ocelari”, bet trešo vietu ieņēma Plzeņas “Škoda”, šīm trim vienībām nodrošinot ceļazīmi uz Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas nākamās sezonas turnīru.

Ceturto vietu ieņēma Hradeckrālovas “Mountfield”. Tikmēr Zlīnas “PSG Berani” bija devītā, bet Prāgas “Sparta” noslēdza pirmo desmitnieku.