Galviņam piespēle pret Balinska un Cibuļska klubu

22/09/2020 22:39

Latvijas hokeja izlases aizsargs Guntis Galviņš otrdien Čehijas ekstralīgas spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzēdams savai komandai Tršinecas “Ocelari” pārspēt Uvja Balinksa un Oskara Cibuļska pārstāvēto vienību Litvīnovas “Verva”.

“Ocelari” viesos ar 6:3 (2:1, 2:2, 2:0) uzvarēja Litvīnovas “Verva”, kas divās spēlēs pie uzvarām vēl nav tikusi. Galviņa komandai šis bija otrais panākums tikpat dueļos.

Galviņš šajā duelī laukumā pavadīja 15 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā iekrāja vienu rezultatīvu piespēli un izdarīja vienu metienu pa vārtiem. Aizsargs šo spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr zaudētāju rindās Cibuļskis laukumā pabija 21 minūti un 34 sekundes, bet Balinksis nospēlēja par 16 sekundēm vairāk. Cibuļskis pa pretinieku vārtiem izdarīja vienu metienu, taču abi hokejisti spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Tršinecas komandā uzvaru ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm kaldināja Martins Ružička, bet Matejs Stranskis iekrāja par vienu rezultatīvu piespēli mazāk.

Pēc divām spēļu kārtām Galviņa komanda ar sešiem punktiem ir otrajā vietā, piektā ar trim punktiem ir “Mlada Boleslav”, kuru pārstāv Māris Bičevskis, bet bez punktiem cīnās 11.pozīcijā esošā Ralfa Freiberga komanda Brno “Kometa” un vietu zemāk esošā “Verva”.

Šosezon Čehijas spēcīgākajā līgā spēlē 14 komandas.