Galviņam rezultatīva piespēle, “Ocelari” izvirzās vadībā Čehijas līgas finālsērijā

22/04/2019 20:36

Latviešu aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” Čehijas līgas finālsērijas trešajā mačā savā laukumā ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) pārspēja Liberecas “Bily Tygri”.

Sērijā līdz četrām uzvarām “Ocelari” izvirzījās vadībā ar 2-1.

Galviņš šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izpildīja trīs metienus pa vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus un divreiz bloķēja pretinieku metienus, kā arī tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Pirmajā periodā viesi izvirzījās vadībā, kad precīzs bija Mareks Kvapils, bet otrā perioda 16. minūtē Dāvids Cienciala rezultātu izlīdzināja. Šajā vārtu guvumā rezultatīva piespēle arī Galviņam. Otrā nogriežņa pēdējā minūtē Martins Ružička izvirzīja vadībā mājiniekus.

Trešā perioda sākumā Martins Adamskis jau dubultoja mājinieku pārsvaru, bet divas minūtes pirms mača beigām Jirži Polanskis panāca 4:1.

Latvietis šosezon regulārajā čempionātā 47 spēlēs guva trīs vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas turnīrā viņš 12 spēlēs guvis vienus vārtus.

Finālsērijas ceturtais mačs tiks aizvadīts 23. aprīlī Tršiņecā pulksten 18.00 pēc Latvijas laika.