Galviņam vārti, “Ocelari” iekļūst Čehijas līgas finālā

15/04/2019 20:46

Latviešu aizsargs Guntis Galviņš izcēlies ar vārtu guvumu Čehijas augstākās līgas izslēgšanas turnīra spēlē, palīdzot viņa pārstāvētajai Tršinecas “Ocelari” iekļūt finālā.

“Ocelari” pirmdien ar rezultātu 5:1 (3:0, 0:1, 2:0) sakāva Plzeņas “Škoda” vienību, sērijā līdz septiņām uzvarām izcīnot uzvaru ar 4-3.

Galviņš laukumā pavadīja nepilnas 22 minūtes, kuru laikā ar vienīgo metienu spēles beigās raidīja ripu tukšos vārtos. Tāpat viņa kontā viens bloķēts metiens un lietderības koeficients +3.

Finālā “Ocelari” gaidāma tikšanās ar Liberecas “Bili Tygri” vienību, kas regulāro sezonu noslēdza pirmajā vietā. Jāatzīmē, ka “Ocelari” to noslēdza kā otrie. Pirmā fināla spēle paredzēta jau ceturtdien Liberecā.

Aizsargs šosezon regulārā čempionātā 47 spēlēs guva trīs vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas turnīrā vienīgais punkts nopelnīts par šajā spēlē gūtajiem vārtiem.

Jau ziņots, ka izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā apstājās Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, bet pirmajā kārtā zaudējumus piedzīvoja aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kā arī uzbrucēja Roberts Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta”.