Galviņam vēl neizdodas iekļūt Čehijas čempionāta finālā

13/04/2019 19:13

Latviešu aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” komanda sestdien neizmantoja iespēju priekšlaicīgi iekļūt Čehijas augstākās hokeja līgas finālā.

Pusfināla sērijas sestajā spēlē “Ocelari” izbraukumā ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Plzeņas “Škoda” vienībai, kas sērijā līdz četrām uzvarām panākusi neizšķirtu 3-3.

Galviņš šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 17 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks komandā. Aizsargs šajā cīņā veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šīs sērijas izšķirošais mačs notiks pirmdien “Ocelari” laukumā.

Latvietis šosezon regulārajā čempionātā 47 spēlēs guva trīs vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas turnīrā viņš desmit spēlēs ir bez punktiem.

Jau ziņots, ka izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā apstājās Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas”Mountfield”, bet pirmajā kārtā zaudējumus piedzīvoja aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kā arī uzbrucēja Roberts Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta”.

Čehijas čempionāta regulārajā turnīrā uzvarēja Libereces “Bīlī Tigrši”, otrajā vietā bija Tršinecas “Ocelari”, bet trešo vietu ieņēma Plzeņas “Škoda”, šīm trim vienībām nodrošinot ceļazīmi uz Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas nākamās sezonas turnīru.

Ceturto vietu ieņēma Hradeckrālovas “Mountfield”. Tikmēr Zlīnas “PSG Berani” bija devītā, bet Prāgas “Sparta” noslēdza pirmo desmitnieku.