Galviņš rezultatīvi piespēlē komandas zaudējumā, Balinskis gūst vārtus

21/12/2020 18:40

Latvijas hokeja izlases aizsargs Uvis Balinskis pirmdien Čehijas augstākās līgas spēlē guva vārtus, kamēr Guntis Galviņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli, abu pārstāvētajiem klubiem ciešot neveiksmes “bullīšos”.

Oskara Cibuļska un Uvja Balinska pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar 6:7 (3:3, 2:2, 1:1, 0:0, 1:3) “bullīšos” zaudēja Brno “Kometa”, kuras rindās spēlēja Ralfs Freibergs.

Balinskis laukumā atradās 22 minūtes un 36 sekundes, izdarīja piecus metienus pa vārtiem un guva savas komandas pirmo vārtos, spēlējot skaitliskajā vairākumā. Aizsargs nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Cibuļskis nospēlēja 16 minūtes un 15 sekundes, to laikā izceļoties ar trim metieniem un negatīvu lietderību -1.

Tikmēr Freibergs laukumā pavadīja 13 minūtes un 46 sekundes, reizi meta pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu +2.

Františeks Lukešs “Verva” rindās izcēlās ar 1+2, bet Martins Hanzls pievienoja divas rezultatīvas piespēles. Freiberga komandā Filips Krals iemeta vārtus un iekrāja divas piespēles.

Tršinecas “Ocelārži” savā laukumā ar 3:4 (0:1, 2:0, 1:2, 0:0, 1:2) “bullīšos” piekāpās Karlovi Vari “Energia”.

Galviņš laukumā pavadīja 20 minūtes un 53 sekundes un rezultatīvi piespēlēja otro vārtu guvumā, kad mājinieki panāca 2:1. Aizsargs spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Divus vārtus mājinieku labā guva Martins Gernats, bet Martins Ružicka guva vārtus, divreiz rezultatīvi piespēlēja, kā arī realizēja “bullīti”.

Uzvaras pēcspēles soda metienu “Energia” komandā iemeta Dāvids Kase, kurš pamatlaikā nopelnīja arī vienu rezultatīvu piespēli.

Visbeidzot Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” mājās ar 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Zlīnas “PSG Berani”.

Bičevskis nospēlēja 14 minūtes un 11 sekundes, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja desmit no 21 iemetiena un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvaras ripu papildlaikā Zlīnas “PSG Berani” vienības labā guva Lukašs Vopelka.

Galviņa pārstāvētais klubs ar 54 punktiem 22 spēlēs ieņem pirmo vietu Čehijas čempionātā, kamēr “Mlada Boleslav” ar 42 punktiem 22 mačos ir ceturtā. Devītajā pozīcijā ar  25 punktiem 21 spēlē ir Freiberga komanda, taču “Verva” ir par diviem punktiem mazāk, kas ļauj aizņemt 12.vietu.