Galviņš un “Ocelari” Čehijas Ekstralīgas “play-off” sāk ar uzvaru

20/03/2019 21:00

Latviešu aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” komanda trešdien izcīnīja uzvaru Čehijas čempionāta izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla pirmajā mačā.

“Ocelari” savā laukumā ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) pārspēja Vitkovices “Ridera'”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-0.

Galviņš šajā mačā uz ledus pavadīja 17:23 minūtes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un negatīva lietderības koeficienta -1.

Galviņš šosezon regulārā čempionāta 47 spēlēs guva trīs vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” ar 0-2 ir iedzinējos pret Brno “Kometa”.

Jau ziņots, ka zaudējumus Čehijas čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā piedzīvoja latviešu aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kā arī uzbrucēja Roberts Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta”.