Garsija ar diviem vārtiem palīdz “Athletic” sasniegt Spānijas Superkausa finālu

15/01/2021 11:25

Futbolists Rauls Garsija ceturtdien Spānijas Superkausa pusfināla mačā izcēlās ar diviem vārtiem, palīdzot viņa pārstāvētajai komandai Bilbao “Athletic” sasnieg finālu.

“Athletic” Malagā ar 2:1 (2:0) uzvarēja titulēto Madrides “Real”.

Spēles rezultāts tika atklāts 18.minūtē, kad pēc Dani Garsijas piespēles izcēlās Rauls Garsija. Viņam arī nebija ilgi jāgaida līdz saviem otrajiem vārtiem, kas no 11 metru atzīmes gūti 20 minūtes vēlāk.

Otrajā puslaikā “Real” centās atspēlēties, bet to liedza trīs vārtu stabi, kas “nozvanīja” pēc Marko Asensio sitiniem. Karims Benzemā 73.minūtē panāca 1:2, bet vēlāk guva vēl vienus vārtus, kas aizmugures stāvokļa dēļ netika ieskaitīti.

“Esam komanda, kas tic tam, ko darām,” pēc uzvaras teica Rauls Garsija. “Jauns treneris ieradies ar jaunām idejām, bet mēs cenšamies tām pielāgoties. Domāju, ka komanda demonstrējusi labu sniegumu.”

Janvārī Bilbao kluba vadības grožus no Gaizka Garitano pārņēma Marselīno Garsija-Torals.

Pērn “Real” svinēja uzvaru Spānijas Superkausā, bet Bilbao komandai tas pēdējo reizi izdevās 2015.gadā, finālā pārspējot “Barcelona”.

Zīmīgi, ka arī šogad Spānijas Superkausa finālā savā starpā tiksies “Barcelona” un Bilbao komanda.

Finālspēle Seviljas pilsētā paredzēta svētdien.

“Barcelona” Superkausu izcīnījusi 13 reizes, kamēr “Real” 11.

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 16:59

“Danku” konkursā gatavojas startēt spēlētājs, kurš NBA karjerā nav “iedankojis” ne reizi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “danku” konkursā, kas šogad risināsies Zvaigžņu spēles puslaika pārtraukumā, plāno piedalīties Indiānas “Pacers” spēlētājs Kasijuss Stenlijs, kurš šosezon nav izpildījis nevienu sekmīgu “danku”. Medija ESPN žurnālists…