Gasijevs: Ar Usiku mums katram ir savs ceļš, bet revanšs nākotnē ir reāls

Murats Gasijevs, sportazinas.com
Murats Gasijevs | Foto: Valery Sharifulin/TASS/LETA

Krievijas bokseris pēdējo reizi ringā devās 2018.gada vasarā, kad WBSS Supersērijas finālā piekāpās Ukrainas pārstāvim Oleksandram Usikam. Abi bokseri nolēmuši kļūt par smagsvariem, bet abiem veselības likstu dēļ tas vēl nav izdevies.

“Debijai smagsvaros vajadzēja notikt augustā, bet atkal iedzīvojos pleca traumā,” sarunā ar Krievijas medijiem atklāja Gasijevs, kurš iepriekš pārcieta tā paša pleca operāciju. “Cīņu pārcēla uz oktobri, bet nespēju pilnībā atgūties, tādēļ nolēmām neriskēt.”

“Nākamā cīņa notiks gada beigās. Cīņai vajadzētu notikt ASV, bet man vieta nav svarīga, bet gan iespēja ātrāk atgriezties ringā,” turpināja 25 gadus vecais Gasijevs, kurš iepriekš bija WBA un IBF kategoriju čempions pirmā smagā svara kategorijā.

Jau ziņots, ka vairākkārtīgi pārcelta Gasijeva debija smagsvaros. Par viņa pretinieku augustā vajadzēja kļūt 29 gadus vecajam amerikānim Džoejam Daveiko, kurš kļuvis zināms, kā bokseris, kurš treniņprocesā nokautējis britu zvaigzni Entoniju Džošua.

Šobrīd nav skaidrs vai Daveiko būs Gasijeva pretinieks arī gada nogalē plānotajā cīņā.

“Domāju, ka Taisons Fjūrijs ir šobrīd labākais smagsvars pasaulē. Pēc tam seko Deontejs Vailders,” piebilda Vladikaukāzā augušais sportists.

Kļuvis zināms, ka Gasijevs uzsācis sadarbību ar pazīstamo boksa promouteri Ediju Hērnu, kurš pārstāv arī Entoniju Džošua un Oleksandru Usiku. “Noslēdzām līgumu uz trīs cīņam. Viņš palīdzēs, lai es cīnītos pret spēcīgiem pretiniekiem. Revanšs ar Usiku? Jā, tas ir iespējams. Šobrīd mums katram ir savs ceļš, bet nākotnē viss ir iespējams.”

25 gadus vecais Gasijevs profesionālajā karjerā aizvadījis 27 cīņas un uzvarējis 26 no tām, turklāt, 19 reizes nokautējot pretinieku. Vienīgo sakāvi Krievijas bokseris piedzīvojā pērnās sezonas Pasaules boksa supersērijas finālā, kad piekāpās Usikam, zaudējot Pasaules čempiona jostu WBA ieskaitē.

2
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JorensJānis Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Jānis
Viesis
Jānis

Nesaprotu kas mūsdienās vairs tie par bokseriem, gadā vienu cīņu aizvada.
Nesenā pagātnē tas pats Taisons gada laikā cīnījās 15 reizes.

Jorens
Viesis
Jorens

Cīnijās, kamēr pekalu maisus dauzīja, lai rekordu uzdzītu, kā par čempionu kļuva, tā tāpat kā mūsdienās, vidēji 3 cīņas gadā, kas ir labi, ja traumas negūsti.