Gatūzo: Atvainojos visiem “AC Milan” līdzjutējiem

Genaro Gatuso, sportazinas.com
Dženaro Gatuso

Komentārus pēc zaudējuma UEFA Eiropas līgas grupu turnīra pēdējās spēļu kārtas mačā pret Pirejas “Olympiakos” (1:3) un tam sekojošās izkrišanas no tālākās dalības šajā turnīrā sniedza “AC Milan” galvenais treneris Dženāro Gatūzo.

Gatūzo izteicās: “Tās bija ļoti sliktas beigas šim turnīram. Atvainojos visiem “AC Milan” līdzjutējiem. Apzinājāmies, ka Grieķijā daudz ko ietekmēs arī “Olympiakos” skaļie fani, taču jāsaprot arī to, ka ne jau līdzjutēji ir tie, kas dodas laukumā un spēlē.”

“Kaut gan pret mums piespriestā pendele īsti nebija pelnīta, tomēr es nevēlos meklēt attaisnojumus, kādēļ zaudējām. Nožēlojam šo zaudējumu, jo atkal pieļāvām tās pašas kļūdas, ko iepriekš, kamēr “Olympiakos” laukumā parādīja labāku sniegumu nekā mēs. Vēlreiz atvainojos visiem par zaudējumu,” paškritisks bija bijušais Itālijas izlases futbolists.

“AC Milan” stūrmanis piebilda: “Daudz labāku sniegumu varēja demonstrēt Gonzalo Igvains un Patriks Kutrone, kuri neizmantoja vairākus ļoti labus vārtu gūšanas momentus. Atklātajā futbolā mēs par to tikām sodīti – tas ir neizbēgami!”

Kā zināms, tad UEFA Eiropas līgas F apakšgrupā triumfēja Seviljas “Real Betis Balompie”, kas iekrāja 12 punktus. Tikmēr otrā ar desmit punktiem bija “Olympiakos”, kurai ar tikpat punktiem, taču sliktāku gūto un zaudēto vārtu attiecību sekoja “AC Milan”.

Pēdējā ar vienu punktu palika Luksemburgas “F91 Dudelange”, kas noslēdzošajā mačā mājās nospēlēja 0:0 ar “Real Betis Balompie”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par