Gauračs: Futbols Latvijā būs sporta veids numur viens (VIDEO)

Edgars Gauračs, Jūrmalas Spartaks, sportazinas.com
Edgars Gauračs | Foto: Jūrmalas "Spartaks"

“Es ceru un zinu, ka futbols Latvijā nākotnē būs sporta veids numur viens,” sarunā raidījumā “Sporta studija izteicās Latvijas čempions futbolā, komandas FK “Spartaks” kapteinis un ģenerāldirektors .

Tāpat Gauračs piebilda, ka ar futbolu Latvijā paliek arvien labāk: “Futbola federācijā ir vajadzīgas “jaunas asinis”. Zinu, ka jauni cilvēki var visu vērst uz labo pusi un varēs palīdzēt. Arī es jebkādā veidā palīdzēšu attīstīt futbolu Latvijā.”

Jau vēstīts, ka Jūrmalas “Spartaks” sestdien priekšpēdējā kārtā nodrošināja uzvaru “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas šīs sezonas čempionātā, nosargājot pērn izcīnīto valsts čempiones titulu.

“Spartaks” savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Latvijas kausa ieguvēju “Liepāju”/”Mogo”, līdz ar to kārtu pirms sezonas beigām nodrošinot uzvaru kopvērtējumā.

Kā izteicās kapteinis, spēlē pret “Liepāju”, komanda jau saprata, ka izcīnīs čempionu titulu: “Visu sezonu diezgan stabili bijām tabulas augšgalā, taču septembrī sākās kritums. Tad vairākiem spēlētājiem bija traumas un nespējām spēles aizvadīt labākajā sastāvā. Vēl dažas spēles pirms beigām daudzām komandām bija līdzīgs skaits punktu, taču beigās tomēr uzvarējām.”

Tāpat spēlētājs komentēja Kaspara Gorkša karjeras noslēgšanu Latvijas izlasē: “Tas priekš manis nebija jaunums. Es gribu viņam pateikties par visu, ko ir darījis Latvijas futbola labā. Gribu arī novēlēt veiksmi jaunajā dzīves etapā, kas priekš viņa būs ļoti svarīgs.”

Gauračs šajā sezonā virslīgā izcēlās ar pieciem gūtajiem vārtiem, taču piebilda, ka paralēli spēlēšanai viņam ir daudz citu pienākumu: “Ja es būtu tikai spēlētājs, pieci vārti būtu par maz, taču tā kā esmu arī ģenerāldirektors, uzskatu, ka tas ir pietiekami un esmu apmierināts. Pēc katra treniņa dodos uz ofisu un turpinu strādāta, lai attīstītu komandu. Darba ir daudz.”

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par