Geiči gatavojas cīņai ar Habibu: Tā ir lielākā cīņa manā dzīvē, bez šaubām!

02/10/2020 13:17

Amerikāņu jauktās cīņu mākslas (MMA) cīkstonis Džastins Geiči intervijā medija “USA Today Sports” žurnālistiem Metam Eriksonam un Nolanam Kingam atklājis, kādi faktori varētu ietekmēt cīņu un palīdzētu viņam uzvarēt līdz šim nepārspēto “Ultimate Fighting Championship” (UFC) zvaigzni Habibu Nurmagomedovu.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Geiči iespēju cīnīties ar 28 cīņās neuzvarēto Nurmagomedovu ieguva 9.maijā, kad pieveica tautieti Toniju Fergusonu. Abi cīkstoņi aizvadīs cīņu par čempiona jostu vieglā svara kategorijā.

Geiči savā karjerā desmit gadu laikā aizvadījis vairākas zvaigžņotas cīņas, tomēr, izskan viedoklis, ka gaidāmā cīņa ar Nurmagomedovu būs svarīgākā viņa karjerā.

“USA Today Sports” žurnālistiem Geiči atklājis, ka gaidāmajā cīņā svarīgākie faktori ir pārliecība, smags darbs, prasmes un arī veiksme.

“Tā ir lielākā cīņa manā dzīvē – bez šaubām,” konferences zvanā raidījumam “MMA Junkie” atzina Geiči.

“Negribu ārējām ietekmēm mainīt manu domāšanas veidu, rīcību vai sagatavošanos. Palieku uzticīgs savai pārliecībai, kas man ir labāka kā vakar un izdaru arī labākas izvēles. Es būšu gatavs, cik vien iespējams. Mana pārliecība, iespējams, ir mans lielākais trumpis šobrīd,” uzsvēra cīkstonis.

“Man vienalga, vai dienas beigās es uzvaru vai zaudēju, ja vien es iepriecinu savu ģimeni un es lepojos ar savu sniegumu, tad tam nav nozīmes,” intervijā uzsvēra Geiči.

Tāpat cīkstonis respektē savu pretinieku un viņa meistarību. Zināms, ka Nurmagomedovam šis gads ir bijis smags, jo 3.jūlijā aizsaulē devās viņa tēvs un treneris. Sportists izlaidis oficiālas cīņas jau vairāk kā gadu un gaidāmā cīņa pret Geiči būs viņa pirmais lielais iznāciens pēc ilgā pārtraukuma.

Zīmīgi, ka no 22 Geiči karjeras uzvarām, 20 sasniegtas ar nokautu.

Jau iepriekš tika ziņots, ka “UFC 254” cīņu šova galvenais duelis starp Geiči un Nurmagomedovu norisināsies 24.oktobrī Abu Dabi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

28/02/2021 20:02

Apskatnieks: Prieks redzēt, ka Bertāns ir piecēlies no “mirušajiem”

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Kriss Vernons, kurš iepriekš asi kritizējis Vašingtonas “Wizards” latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna jauno līgumu, raidījumā “The Mismatch” atzinis, ka ir priecīgs par latvieša snieguma uzlabošanos. “Prieks…