Geidži: Man ir blīvi kauli, tādēļ sasitīšu Nurmagomedova kājas

Džastins Geidži
Džastins Geidži | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” () atlēts ar (22-2) aizvadījis preses konferenci un dalījies savos iespaidos par gaidāmo cīņu. Tajā viņš mērosies spēkiem ar Habibu Nurmagomedovu (28-0)

Krievijas cīkstoņa duelis pret amerikāni risināsies vēlā sestdienas vakarā. Uz cīņas ir likta UFC vieglā svara čempiona josta, kas pieder Nurmagomedovam, kamēr Geidži vēl pagaidām ir šīs svara kategorijas pagaidu jostas turētājs.

“Esmu izpildītājs un cīņas sportā esmu tikpat ilgi, cik Habibs,” sacīja Geidži. “Šajā cīņā es atdošu visus spēkus un beigās varēšu lepoties ar savu sniegumu. Es viņu neanalizēju, jo esmu sekojis līdzi Nurmagomedova karjerai, jo esmu viņa fans, taču es fokusējos uz to, lai būtu labākajā formā. Es nevaru ļaut Habibam piespiest mani pie sienas, jo tad es būšu nepatikšanās.”

“Mans plāns ir tāds – ja mēs saķersimies [angliski – “grapple”], tad tam jānotiek tikai oktagona vidū,” turpināja amerikānis. “Taču esmu teicis – es radu bojājumus! Man ir blīvi kauli un es sasitīšu viņa kājas. Ar to arī sākšu un tad jau redzēsim.”

Šī cīņa notiks bez skatītāju līdzdalības, taču Geidži nevar sagaidīt, kad atkal arēnās varēs būt skatītāji.

“Nevaru to sagaidīt,” sacīja ASV atlēts. “Ja tur būtu 100 000 cilvēki, kas vēlētos, lai mirstu, tas būtu fantastiski un tā būtu lieliska sajūta.

“UFC 254” pasākums risināsies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī. Pirms centrālā dueļa risināsies vēl piecas citas cīņas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par