Gencelam “hat-trick”, “Penguins” atspēlē trīs vārtu deficītu un pagarina “Ducks” melno sēriju (VIDEO)

12/01/2019 09:20

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) jau desmito uzvaru pēdējās 11 spēlēs šonakt svinēja Pitsburgas “Penguins”, tikmēr pie panākumiem savos laukumos tika arī divas no Rietumu konferences vadošajām komandām Kalgari “Flames” un Vinipegas “Jets”.

“Penguins” mačā viesos pret Anaheimas “Ducks” jau pirmajā periodā nonāca iedzinējos ar 0:3, tomēr divi Džeika Gencela un viens Jevgeņija Malkina precīzais metiens otrās trešdaļas vidū jau ļāva panākt neizšķirtu 3:3. Laukuma saimnieki vēl otrajā periodā spēja atgūt vadību (4:3), taču noslēdzošās 20 minūtes pilnībā piederēja Pitsburgas klubam. “Pingvīni” no spēles 50. līdz 57. minūtei pamanījās “pīļu” cietoksnī raidīt trīs ripas, bet vēlāk punktu mačam ar metienu jau tukšos sāncenšu vārtos pielika Gencels, kurš tādējādi noformēja “hat-trick” (7:4).

Bez Gencela rezultatīvas spēles padevās ar Malkinam (1+3), Filam Keselam (1+2) un Taneram Pīrsonam (2+0). Tikmēr “Ducks” līdz ar šo zaudējumu savu neveiksmju sēriju pagarinājusi jau līdz desmit mačiem.

Rietumu konferences līderpozīcijās nostiprinājusies “Flames” vienība, kas duelī pret Floridas “Panthers” vēl otrā perioda vidū atradās iedzinējos ar 0:2, tomēr spēja atspēlēties un svinēt panākumu ar rezultātu 4:3. Ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Kalgari labā izcēlās čehs Mihaēls Froliks, bet “Flames” šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas, kas ļauj ar iekrātajiem 62 punktiem 46 spēlēs saglabāt pirmo vietu rietumos, par trim punktiem apsteidzot Sanhosē “Sharks”.

Uz trešo pozīciju tikmēr pakāpusies “Jets” vienība (58 punkti 44 spēlēs), šonakt ar 4:2 pārspējot Detroitas “Red Wings”. Ar trim punktiem (1+2) Vinipegas kluba uzvaru veicināja Kails Konors, kamēr vārti un rezultatīva piespēle Bleika Vīlera rēķinā.