Gērgesa: Marcinkēviča aizvadīja ļoti labu spēli un nedeva man vieglos punktus

Jau ziņojām, ka Latvijas sieviešu tenisa izlase piektdien nonāca zaudetājos ar 0-2 pret Vācijas valstsvienību pārspēlēs par vietu Federāciju kausa izcīņas pirmajā grupā.

Pirmajā mačā Aļona Ostapenko ar 5-7 un 4-6 piekāpās Andreai Petkovičai, bet turpinājumā Diāna Marcinkēviča ar 4-6, 6-4 un 1-6 atzina Jūlijas Gērgesas pārākumu. Duelis starp abām vienībām turpināsies sestdien, kad paredzēts aizvadīt vēl divas vienspēles un dubultspēli.

“Gaidīju grūtu maču pret Marcinkēviču. Viņa spēlēja ļoti labu spēli un takstiski pareizi. Marcinkēviča nedeva man vieglus punktus, jo spēlēja mājās un viņai nebija, ko zaudēt.”

“Neizjutu lielu spiedienu, neskatoties uz to, ka mūsu līdere Angelika Kerbera nevarēja spēlēt slimības dēļ. Esmu priecīga, ka izdevās beigās uzvarēt un palīdzēt savai valstvienībai.”

“Esam izdarījuši maksimumu un pēc pirmās dienas ir 2-0. Diāna spēlēja ļoti labi un radīja problēmas Jūlijai. Protams, ir patīkami atrasties vadībā, taču nekas vēl nav beidzies. Atpūtīsimies, atjaunosimies un rīt dosimies kortā ar labā garastāvoklī,” pēc mača komentēja Vācijas izlases kapteinis Jens Gerlahs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par