Getžī uzveic Barbosu un izaicina Nurmagomedovu (VIDEO)

Džastins Getžī, Sportazinas.com
foto: espn.com

Aizvadītajā naktī Filadelfijā tika aizvadīts kārtējais (“Ultimate Fighting Championship”) šovs, kura galvenajā duelī tikās vieni no vadojašiem vieglās svara kategorijas cīkstoņiem Džastins Getžī un Edisons Barbosa.

Uzvaru vakara svarīgākajā duelī izcīnīja Getžī, kurš Barbosu noguldīja uz dēļiem jau pirmajā raundā. Par cīņu abi cīkstoņi saņēma 50 tūkstošu ASV dolāru bonusu. Getžī tas bija jau sestais bonuss pēdējo piecu cīņu laikā – četri saņemti par piedalīšanos vakara galvenajā cīņā, bet divi tikai par piedalīšanos.

Pēc cīņas Getžī sacīja: “Vēlos cīņu ar Habibu [Nurmagomedovu] un izcīnīt titulu. Domāju, ka šobrīd esmu viņa bīstamākais pretinieks.”

Atgādināsim gan, ka Nurmagomedovs šobrīd vēl ir diskvalificēts no cīņām UFC, bet savu pēdējo cīņu viņš aizvadīja pret kolorīto īru Konoru Makgregoru, kurš gan pirms pāris dienām paziņoja, ka noslēdz savu cīkstoņa karjeru.

Nevadas Štata sporta komisija Nurmagomedovam par incidenta pēc cīņās ar Makgregoru izraisīšanas piešķīra deviņus mēnešus ilgu diskvalifikāciju un 500 tūkstošu ASV dolāru sodu (441 tūkstosis eiro) un Dagestānas cīkstonis cīņu apritē varēs atgriezties tikai jūlijā, kamēr Makgregors tika cauri sveikā ar pusgadu ilgu diskvalifikāciju un 50 tūkstošu dolāru (44 tūkstoši eiro) sodu.

Tikmēr citās vakara cīņās uzvaras izcīnīja Džeks Hermansons, kurš pirmajā raundā, izmantojot žņaugšanas paņēmienu, pieveica Deividu Branču, Džošs Emets trešajā raundā nokautēja Maiklu Džonsonu, bet Pols Kreigs uzveica Kenediju Nezvečuku.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par