Ghetto Games devušies uz Filipīnām, kur uzspēlējuši arī ar īsta, leģendāra geto pārstāvjiem (+VIDEO)

07/02/2017 15:10

Noslēdzies pirmais Ghetto Games un Manilas pilsētas vietējo aktīvistu “Hype Streetball” rīkotais turnīrs Filipīnās “From Riga to Manila”. Draudzības turnīrā 16 komandu starpā uzvarēja Rīgas komanda “Ghetto Family” ar Jāni Āri, Nauri Miezi, Andri Epneru un Kristapu Jurjānu sastāvā. Turnīrā gan kā organizatori, gan spēlētāji piedalījās arī pārstāvji no īsta geto – leģendārā “Tenement Taguig.”

Pasākumā ar Taguig domes atbalstu tika nodrošināta apsardze 15 cilvēku sastāvā, medicīnas personāls un pat ēdiens dalībniekiem. Viens no pasākuma vadītājiem un organizatoriem Antons Semeņaks (Ghetto Foot-ball līderis) priecājās, ka, policijas pārstāvis, kopā ar vietējā nama līderi piekrita kopā piedalīties slam dunk konkursa žūrijā (bumbas spraušana basketbola grozā no augšas), simboliski apliecinot draudzību un līdzcietību kā vērtības kopīgajam pasākumam, neskatoties uz sociālo nevienlīdzību un tās izraisītajām sekām – saspīlētajām attiecībām starp vietējā nama iedzīvotājiem un varas iestādēm.

Pasākuma laikā Filipīniešu hip-hop mākslinieks Maiks Svifts kā pateicību Ghetto Games, veltīja īpašu dziesmu un cer kādu dienu viesoties Latvijā, lai redzētu sportiskāko rajonu Rīgā – Grīziņkalnu, kas, ar Ghetto TV veidotajiem video ļoti iedvesmoja “Tenement Taguig” mazturīgos iedzīvotājus iesaistīties turnīra organizēšanā. Viņš ļoti priecājas, ka vēsturiskajam basketbola laukumam izdodas pieaistīt vietējos trenerus un dažādu organizāciju aktīvistus, kas palīdz jauniešiem uzlabot dzīves apstākļus.

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans atzina, ka redzot atbalstu no vietējiem iedzīvotājiem, organizācijām un medijiem, komanda apzinās, ka Ghetto Games ideja ir daudz plašāka: ” Pasaulei noderētu Rīgā, Latvijā radītās zāles nelabvēlīgām apkaimēm, tāpēc, gatavojam sadarbības piedāvājumus Manilas pilsētai.”

Savukārt, jau sestdien, Manilā notiks sacensības ielu dejās “Ghetto Dance “Battle From Riga to Manila.””

Pieslēgties

Dienas fokusā

Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka
17/08/2022 13:31

Graudiņa/Kravčenoka pārliecinoši tiek pie otrās uzvaras EČ

Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka trešdien Eiropas čempionātā izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, pārliecinoši pieveicot somietes Taru Lahti/Annīnu Parkinenu. Ar trešo numuru čempionātā izsētās latvietes bija pārākas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām