“Ghetto Games” informēs par pasākumiem jaunajā sezonā

30/05/2022 08:57

Šodien jauniešu ielu sporta un kultūras kustība “Ghetto Games” preses konferencē informēs par projekta jauno sezonu, aģentūru  informē “Ghetto Games” organizatori. Preses konferencē tiks stāstīts par Eirolīgas finālu, desmito “Ghetto Games” festivālu Ventspilī, pasākumu “Brīvrunu batla” un vēl citām ieplānotajām sezonas aktivitātēm. Preses konference norisināsies plkst.13 Grīziņkalna parkā.

Iepriekš ziņots, ka no 1.jūnija Grīziņkalna sporta kompleksā Rīgā  “Ghetto Games” atklās 14.sezonu. Šosezon paredzēti 36 pasākumi dažādās Latvijas pilsētās. Katras nākamas divas dienas visas vasaras garumā notiks mazas sacensības, ka arī norisināsies lielie starptautiskie ielu sporta un kultūras festivāli. Plānots, ka tādi pasākumi, kā “Ghetto Figh”, repa dueļi un “Ghetto Dance” notiks vairākās Latvijas pilsētās. Labākie šo virzienu pārstāvji no Valmieras, Ventspils, Ālūksnes, Daugavpils, Rīgas, Jelgavas un Rēzeknes festivālos cīnīsies par savas pilsētas spēcīgāka sportista titulu. Sākot ar 1.jūniju, tradicionāli Grīziņkalna sporta kompleksā katru otrdienu notiks “Ghetto Floorball” posmi, savukārt katru trešdienu norisināsies “Ghetto Football” ielu futbola sacensības un 14.gadu pēc kārtas katru vasaras ceturtdienu visas dienas garumā Grīziņkalnā notiks “Ghetto Basket” turnīri. Šogad arī visiem būs iespēja piedalīties vairāku ielu sporta veidu meistarklasēs un semināros. Viss notiks bez maksas gan klātienē, gan attālināti. 8.jūnijā būs pasākums “Ghetto Football Euro League 2022” Eiropas līgas 3×3 fināls. Turnīri jau notiek Romā, Džakovo, Budapeštā, Prāgā, Briselē, Amsterdamā, Kopenhāgenā, Berlīnē, Varšavā un Viļņā. Eirolīgas fināls notiks 8.jūnijā, kur satiksies turnīru uzvarētāji, spēcīgākie ielu futbolisti Eiropā vīriešu un sieviešu grupās. Kopējais balvu fonds ir 10000 eiro. No 22.jūlija līdz 24.jūlijam Ventspilī norisināsies desmitais jubilejas ielu sporta un kultūras festivāls “Ghetto Games Festivāls”. Ventspilī notiks ielu sporta veidu turnīri, ekstremālo sporta veidu sacensības, ielu ēdienu notikums “Ghetto Food festivāls”, ka arī dažādas šovu programmas visai ģimenei.

“Ghetto Games” ir jauniešu ielu sporta un kultūras kustība Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos. Projekts īstenots ar Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023.gadam valsts budžeta finansējumu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa
19/08/2022 11:43

Graudiņa/Kravčenoka apspēlē vācieties un iesoļo EČ pusfinālā

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka piektdien Minhenē Eiropas čempionātā pludmales volejbolā nodrošināja vietu pusfinālā. 2019.gada Eiropas čempiones Graudiņa un Kravčenoka, kuras sieviešu turnīrā izliktas ar trešo numuru, ar rezultātu 2-0…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām