“Ghetto Games” jūnijā sāks savu 14.sezonu

18/05/2022 11:54
Ghetto Games

1.jūnijā, Grīziņkalna sporta kompleksā Rīgā jauniešu ielu sporta un kultūras kustība “Ghetto Games” atklās 14.sezonu. Šosezon paredzēti 36 pasākumi dažādās Latvijas pilsētās. Katras nākamās divas dienas visas vasaras garumā notiks mazas sacensības, ka arī norisināsies lielie starptautiskie ielu sporta un kultūras festivāli.

Plānots, ka tādi pasākumi, kā “Ghetto Figh”, repa dueļi un “Ghetto Dance” notiks vairākās Latvijas pilsētās. Labākie šo virzienu pārstāvji no Valmieras, Ventspils, Ālūksnes, Daugavpils, Rīgas, Jelgavas un Rēzeknes festivālos cīnīsies par savas pilsētas spēcīgāka sportista titulu. Sākot ar 1.jūniju, tradicionāli Grīziņkalna sporta kompleksā katru otrdienu notiks “Ghetto Floorball” posmi, savukārt katru trešdienu norisināsies “Ghetto Football” ielu futbola sacensības un 14.gadu pēc kārtas katru vasaras ceturtdienu visas dienas garumā Grīziņkalnā notiks “Ghetto Basket” turnīri.

Šogad arī visiem būs iespēja piedalīties vairāku ielu sporta veidu meistarklasēs un semināros. Viss notiks bez maksas gan klātienē, gan attālināti. 8.jūnijā būs pasākums “Ghetto Football Euro League 2022” Eiropas līgas 3×3 fināls. Turnīri jau notiek Romā, Džakovo, Budapeštā, Prāgā, Briselē, Amsterdamā, Kopenhāgenā, Berlīnē, Varšavā un Viļņā. Eirolīgas fināls notiks 8.jūnijā, kur satiksies turnīru uzvarētāji, spēcīgākie ielu futbolisti Eiropā vīriešu un sieviešu grupās. Kopējais balvu fonds ir 10000 eiro.

No 22.jūlija līdz 24.jūlijam Ventspilī norisināsies desmitais jubilejas ielu sporta un kultūras festivāls “Ghetto Games Festivāls”. Ventspilī notiks ielu sporta veidu turnīri, ekstremālo sporta veidu sacensības, ielu ēdienu notikums “Ghetto Food festivāls”, ka arī dažādas šovu programmas visai ģimenei.

“Ghetto Games” ir jauniešu ielu sporta un kultūras kustība Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos. Projekts īstenots ar Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023.gadam valsts budžeta finansējumu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Miks Indrašis
29/06/2022 18:12

Indrašis bez sirdsapziņas pārmetumiem savu karjeru turpinās Krievijas komandā

Latviešu hokejists Miks Indrašis savu karjeru turpinās Krievijas komandā Maskavas “Spartak”, paziņojusi vienība. Līgums ar latvieti ticis noslēgts uz vienu sezonu. ⚡️ Хоккейный клуб «Спартак» Москва заключил контракт на один…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām