Girgensona aktivitāte neļauj “Sabres” izvairīties no “sausā” zaudējuma (VIDEO)

31/01/2019 06:47

Minimālu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) ietvaros piedzīvojusi Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres”, kas viesos, par spīti pārsvaram izdarītajos metienos (30:27), ar 0:1 atzina Dalasas “Stars” pārākumu.

Latviešu uzbrucējs viņam atvēlētajās 12:15 minūtēs paguva izdarīt piecus spēka paņēmienus, kā arī trīs metienus pa pretinieku vārtiem. Zemgum arī neitrāls lietderības koeficients un pavadītas 1:09 minūtes skaitliskajā mazākumā.

Uzvaras vārtus “Stars” iespēja gūt jau mača devītajā minūtē, rezultatīvam metienam padodoties Džeimijam Benam – 1:0.

Atlikušajos divos periodos komandas ne tikai neguva vārtus, bet arī parādīja izcilu disciplīnu, nenopelnot arī noraidījumus. “Stars” amerikāņu vārtsarga Bena Bišopa rēķinā šonakt 30 atvairīti metieni.

Latviešu uzbrucējs šosezon 43 spēlēs ticis pie 11 (3+8) punktiem, negatīva lietderības koeficienta -2 un deviņām soda minūtēm.

“Sabres” ar 50 spēlēs nopelnītiem 56 punktiem Austrumu konferencē saglabā devīto vietu.

Nākamajā mačā Girgensona pārstāvētā vienība naktī uz 2. februāri savās mājās uzņems Čikāgas “Blackhawks”.