Girgensona komanda jaunās NHL sezonas ievadā pārspēj Bļugera vienību

04/10/2019 07:59

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” 2019./20. gada sezonas pirmajā mačā ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) apspēlēja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas “Penguins”.

Latviešu hokejisti šajā spēlē ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Girgensons spēlēja 12 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī trīs reizes meta pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus. Latvietis spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Bļugers 10 minūšu un 19 sekunžu laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja divus pretinieku metienus. Latvietis un uzvarēja 54% iemetienu un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētāju rindās rezultātu pirmajā periodā atklāja Konors Šīrijs (1:0), otrās trešdaļas sākumā Jevgēņijs Malkins izlīdzināja rezultātu (1:1). Otrā perioda turpinājumā vēlreiz precīzs bija Šīrijs (2:1), kā arī trešos komandas vārtus guva Rasmus Dalins (3:1). Trešajā periodā komandas vārtus vairs neguva.

Girgensonam un Bļugeram šosezon ir vienvirziena līgumi. Girgensons aizvadītajā sezonā 72 mačos sakrāja 18 (5+13) punktus, bet Bļugers 28 cīņās tika pie 10 (6+4) punktiem, turklāt vienu spēli viņš aizvadīja arī izslēgšanas turnīrā.