Girgensona komandas biedrs ir NHL produktīvākais spēlētājs pēc viena punkta “cenas”

21/04/2023 20:15
Nokopēts
Teidžs Tompsons

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” uzbrukuma līderis Teidžs Tompsons kļuvis par NHL līderi pēc tā, cik klubam izmaksā katrs viņa gūtais punkts.

Portāls “Capfriendly” izanalizējis visus NHL spēlētājus 2022./2023. gada sezonā un pirmo pozīciju šajā rangā ieņem Zemgus Girgensona komandas biedrs, kurš 78 spēlēs izcēlās ar 47 vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, kopā gūstot 94 punktus.

Dalot viņa aizvadītās sezonas algu 1,4 miljonu eiro apmērā ar 94 punktiem sanāk, ka viens amerikāņa punkts komandai izmaksājis 14 893 dolāru. Otrajā vietā ir Sietlas “Kraken” uzbrucējs Daniels Sprongs – 16 304 dolāru, bet trešajā – Morgans Frosts no Filadelfijas “Flyers” ar 17 391 dolāru.

Salīdzinājumam, ja neņem vērā aizvadītajā sezonā nevienu punktu neguvušos hokejistus, tad “dārgākais” šajā rādītāja ir Maiks Railijs no Bostonas “Bruins”, kurš ar savu trīs miljonu dolāru kontraktu guva tikai vienus vārtus.

Jāatzīmē, ka sākot ar nākamo sezonu stāsies spēkā jauns Tompsona kontrakts, kas noslēgts uz septiņiem gadiem par 50 miljoniem dolāru.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām