Girgensona komandas biedrs panāk no “Sabres” algas palielināšanu

Linuss Ulmarks, sportazinas.com
Linuss Ulmarks | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” vārtsargs parakstījis viena gada līgumu ar vienību, vēstīts kluba mājas lapā.

Sezonas laika vārtsargs nopelnīs 1,325 miljonus ASV dolāru (ap 1,19 miljoniem eiro). Zviedra iepriekšējais kontrakts ar algu 800 tūkstoši dolāru (ap 719 tūkstošiem eiro) noslēdzās vasarā. Pēc līguma beigām klubs uzreiz piedāvāja vārtsargam noslēgt jaunu vienošanos uz vienu gadu ar identisku samaksu.

Spēlētājs nolēma vērsties arbitrāžā, pieprasot no “Sabres” 2,65 miljonus dolāru (ap 2,38 miljoniem eiro). Taču abām pusēm izdevies vienoties vēl pirms lēmuma sagaidīšanas, un arī nākamo gadu 26 gadus vecais hokejists pavadīs Bufalo.

Aizvadītajā sezonā vārtsargs laukumā gāja 37 reizes, atvairot 90,5% metienu un vidēji mačā ielaižot 3,11 ripas. Ar 33 panākumiem 82 mačos “Sabres” finišēja 13. vietā Austrumu konferencē un astoto sezonu pēc kārtas neiekļuva Stenlija kausā.

Jau ziņots, ka arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons nākamajā sezonā pārstāvēs vienu no līgas pastarītēm “Sabres”. Jūlija sākumā latviešu hokejists noslēdza viena gada līgumu par 1,6 miljoniem dolāru (aptuveni 1,4 miljoni eiro). Neskaidrība par savu nākotni bija iemesls, kāpēc 25 gadus vecais uzbrucējs nepiedalījās pasaules čempionātā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par