Girgensona komandas biedrs panāk no “Sabres” algas palielināšanu

04/08/2019 12:52

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” vārtsargs Līnuss Ulmarks parakstījis viena gada līgumu ar vienību, vēstīts kluba mājas lapā.

Sezonas laika vārtsargs nopelnīs 1,325 miljonus ASV dolāru (ap 1,19 miljoniem eiro). Zviedra iepriekšējais kontrakts ar algu 800 tūkstoši dolāru (ap 719 tūkstošiem eiro) noslēdzās vasarā. Pēc līguma beigām klubs uzreiz piedāvāja vārtsargam noslēgt jaunu vienošanos uz vienu gadu ar identisku samaksu.

Spēlētājs nolēma vērsties arbitrāžā, pieprasot no “Sabres” 2,65 miljonus dolāru (ap 2,38 miljoniem eiro). Taču abām pusēm izdevies vienoties vēl pirms lēmuma sagaidīšanas, un arī nākamo gadu 26 gadus vecais hokejists pavadīs Bufalo.

Aizvadītajā sezonā vārtsargs laukumā gāja 37 reizes, atvairot 90,5% metienu un vidēji mačā ielaižot 3,11 ripas. Ar 33 panākumiem 82 mačos “Sabres” finišēja 13. vietā Austrumu konferencē un astoto sezonu pēc kārtas neiekļuva Stenlija kausā.

Jau ziņots, ka arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons nākamajā sezonā pārstāvēs vienu no līgas pastarītēm “Sabres”. Jūlija sākumā latviešu hokejists noslēdza viena gada līgumu par 1,6 miljoniem dolāru (aptuveni 1,4 miljoni eiro). Neskaidrība par savu nākotni bija iemesls, kāpēc 25 gadus vecais uzbrucējs nepiedalījās pasaules čempionātā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…