Girgensons nopelna divus vairākumus “Sabres” otrajā panākumā trīs mačos

09/02/2019 22:44

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” sestdienas agrajā mačā pēc Latvijas laika izcīnīja otro uzvaru pēdējos trīs mačos.

Bufalo komanda ar 3:1 apspēlēja Detroitas “Red Wings”. Uzvarētājiem vārtus šajā spēlē guva Kails Okposo, Keisijs Mitlsteds un Konors Šīrijs, kamēr “Red Wings” rindās precīzs bija komandas vadošais hokejists Dilans Larkins.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 17 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā latvietis veica vienu spēka paņēmienu, bet pretinieku vārtus ar metieniem ne reizi neapdraudēja. Tāpat viņš trīs minūtes un 51 sekundi cīnījās mazākumā, kas bija trešais lielākais mazākuma spēles laiks komandā. Uzbrucējs spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat latviešu hokejists otrajā periodā nopelnīja divus vairākumus, kad pret viņu noteikumus pārkāpa Niklass Kronvals un Džastins Abdelkaders.

Girgensons šosezon 46 mačos izcēlies ar 11 (3+8) punktiem un starp latviešiem ir rezultatīvākais hokejists. Bez viņa Otavas “Senators” pārstāv uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kuram 12 mačos 3 (1+2) punkti, bet Pitsburgas “Penguins” spēlē cits uzbrucējs Teodors Bļugers, kuram piecās spēlēs 2 (2+0) punkti.

Bufalo komandai šī bija otrā uzvara pēdējos trīs mačos, tomēr pirms tam bija divu neveiksmju sērija. “Sabres” gan joprojām turpina cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs. Girgensons savas karjeras laikā vēl nekad nav piedalījies Stenlija kausa izcīņā.