Girgensona pārstāvētā “Sabres” izlaiž divu vārtu pārsvaru un mača izskaņā piekāpjas “Coyotes” (+VIDEO)

27/02/2017 14:34

Ņujorka, 27.febr., LETA. Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā svētdien piedzīvojusi latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda, kas izbraukumā izlaida divu vārtu pārsvaru un cīņas izskaņā ar 2:3 (1:0, 1:0, 0:3) piekāpās Arizonas “Coyotes”.

“Sabres” vienība pēc Džeka Aikela un Evana Rodrigesa precīzajiem metieniem katrā no pirmajām divām trešdaļām guva pa vieniem vārtiem un izvirzījās vadībā ar 2:0. Šo pārsvaru viesiem gan nebija lemts nosargāt, jo trešajā periodā “Coyotes” guva trīs bezatbildes vārtus. Vispirms 47.minūtē izcēlās Makss Domi, bet 54.minūtē neizšķirtu panāca Džeimijs Makgins.

Savukārt uzvaru “Coyotes” klubam nodrošināja čehs Radims Vrbata, kurš savus 15.vārtus šosezon iemeta vien 18,9 sekundes pirms pamatlaika beigām, tādējādi sagādājot “Sabres” dramatisku zaudējumu.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 47% iemetienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Sabres” komandai šī bija trešā neveiksme pēc kārtas.

Girgensons, kurš nesen laukumā atgriezās pēc traumas izārstēšanas, šosezon 55 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -3.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs otrdien, kad uzņems Nešvilas “Predators” hokejistus.

Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 62 punktiem 62 spēlēs joprojām atrodas 13.pozīcijā, bet Atlantijas divīzijā tā ir septītajā vietā.

No izslēgšanas turnīra zonas “Sabres” komanda atpaliek par septiņiem punktiem.