Video. Girgensona pārstāvētā “Sabres” komanda duelī ar “Red Wings” pārtrauc četru zaudējumu sēriju

28/12/2016 09:32

Detroita (ASV), 28.dec., LETA. Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) viesos apspēlēja Detroitas “Red Wings”, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Mača gaitā “Sabres” bija 2:0 un 3:1 vadība, tomēr trešās trešdaļas septītajā minūtē austrietis Tomass Vaneks vairākumā panāca izlīdzinājumu 3:3. Mājinieku prieki gan nebija ilgi un nepilnas divas minūtes vēlāk savus otros vārtus cīņā guva Evanders Keins, nodrošinot “Sabres” komandai panākumu.

Uzvarētājiem pa vienai ripai iemeta arī Sems Reinhārts un Džeks Aikels, bet “Red Wings” rindās bez Vaneka atzīmējās arī kapteinis Henriks Seterberjs un Drū Millers.

Girgensons laukumā bija 13 minūtes un 14 sekundes, izceļoties ar vienu metienu pa vārtiem, zaudējot vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, kā arī dueli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šajā mačā “Sabres” galvenais treneris Dens Bailsma guva 300.uzvaru savā NHL karjerā.

Mača gaitā “Red Wings” komanda izpildīja 43 metienus, turklāt 20 no tiem bija noslēdzošajā periodā. Zīmīgi, ka līdz Vaneka gūtajiem vārtiem Detroitas komanda nebija realizējusi 28 vairākumus pēc kārtas.

NHL kopvērtējumā vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas “Lightning” vienība ar 37 punktiem 35 spēlēs ir Austrumu konferences desmitajā vietā, bet “Sabres” komanda 34 spēlēs tikusi pie 34 punktiem un pacēlusies no noslēdzošās, 16.pozīcijas uz 14.vietu, apsteidzot “Red Wings” un Ņūdžersijas “Devils”.

Savukārt Atlantijas divīzijā Tampabejas vienība ir ceturtā, bet “Sabres” starp astoņām komandām atrodama septītajā pozīcija.

Nākamajā mačā “Lightning” trešdien uzņems Monreālas “Canadiens”, bet “Sabres” ceturtdien uzņems Bostonas “Bruins”, savukārt 31.decembrī plkst.20 pēc Latvijas laika ar šo komandu spēkosies arī viesos.